ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

У Британії у лотереї EuroMillions джекпот досяг максимально можливого розміру – £220 млн

НовиниУ Британії у лотереї EuroMillions джекпот досяг максимально можливого розміру - £220...

Джекпот популярної у країнах ЄС EuroMillions так і не вдалося нікому зірвати у жовтні і він буде заморожений протягом наступних 4 ігор після досягнення максимального рівня у вівторок 19 жовтня.

 

Куш у розмірі 184 мільйонів фунтів стерлінгів був накопичений після розіграшу п’ятниці 8 жовтня, але тепер він досяг межі у 220 мільйонів євро – це означає, що фонд вже не буде зростати, повідомляє британське видання Mirror.

 

Якби хтось із британців зірвав банк 15 жовтня, він став би найбільшим переможцем Національної лотереї з початку гри у 1994.

 

 

Нині у EuroMillions шанси вибрати п’ять чисел і дві щасливі зірки – це 1 на 139 838 160.

 

Нещасливі цифри вівторка склали: 6, 13, 22, 45 і 49 плюс Lucky Stars 10 і 11.

 

Однак 4 гравцям таки вдалося зіставити комбінацію п’ять цифр плюс один щасливий номер зірки, щоб виграти по 995 000 фунтів стерлінгів кожен.

 

Призовий фонд тепер залишатиметься у розмірі 184 мільйонів фунтів стерлінгів протягом наступних чотирьох розіграшів. Якщо і з четвертої спроби ніхто не зможе виграти джекпот, він буде розподілений між усіма власниками квитків, яким бракує одного номера.

 

Це може призвести до появи нових мультимільйонерів.

 

 

Але, якщо якийсь щасливчик у Великобританії виграє всю суму, він стане найбільшим переможцем за всі роки існування британської Національної лотереї.

 

Цього року досі було п’ять переможців джекпоту в EuroMillions Великобританії, включаючи анонімних переможців 122 мільйонів фунтів стерлінгів у квітні та 111 мільйонів фунтів у червні.

 

Джекпот для Euromillions наразі обмежений у 220 мільйонів євро, що означає, що як тільки він досягне цієї точки, він не зможе перевернутися знову.

 

В даний час гра проводиться в 9 європейських країнах, включаючи Ірландію, Францію, Іспанію, Португалію, Люксембург, Бельгію, Австрію та Швейцарію.

 

Однак, хоч ставки високі, проте шанси на перемогу невеликі.

 

Приблизні шанси на перемогу при вступі на EuroMillions – це один із 13 на будь -який приз.

 

Однак шанси для учасників розіграшу UK Millionaire Maker коливаються – кількість претендентів на приз у розмірі 1 мільйона фунтів стерлінгів залежить від того, скільки квитків продано та скільки розіграно білетів.

 

Що стосується основного розіграшу, EuroMillions підсумували найчастіші кількості кульок у більш ніж 500 лотерейних розіграшах ЄвроМільйонів з вересня 2016 року, виявилося, що номери кульок 20,23,5,27 та 42 були найпоширенішими за останні п’ять років.