ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Попри те, що Каньє Вест захоплюється Гітлером, букмекери досі вважають, що у нього є шанс поборотися за пост президента США

АналітикаПопри те, що Каньє Вест захоплюється Гітлером, букмекери досі вважають, що у...

Каньє Вест, суперечливий репер і колишній чоловік Кім Кардашьян, який зараз називається просто «Ye», здається, переживає психічний зрив або серйозне психологічне захворювання. У четвер справи погіршилися, коли безглузда знаменитість зробив свої найбільш антисемітські коментарі на сьогоднішній день.

У жовтні Вест втратив своє місце в списку мільярдерів Forbes після того, як Adidas припинив співпрацю з репером у сфері брендингу. Це сталося після того, як він зробив низку антисемітських коментарів. Forbes понизив Веста у рейтингу з 1,9 мільярда доларів до 400 мільйонів доларів.

Незважаючи на фінансову реакцію, Вест лише подвоїв своє упередження щодо євреїв під час інтерв’ю з одіозним ведучим Алексом Джонсом на його веб-сайті Infowars.

«Я бачу хороші речі про Гітлера», — сказав Вест Джонсу під час інтерв’ю, в якому брав участь Нік Фуентес, який заперечував Голокост. «Кожна людина має щось цінне, що вона принесла до суспільства, особливо Гітлер».

Коли Джонс продовжив розмову, заявивши, що нацисти були головорізами, Вест втрутився: «Але вони теж робили хороші речі. Ми повинні припинити весь час зневажати нацистів. Мені подобається Гітлер».

Коефіцієнти 2024 по Весту

Легальні ставки на політичні результати в США обмежені рівноправними біржами ставок, такими як PredictIt і Smarkets. Але у Великій Британії та більшій частині Європи укладати політичні ставки є улюбленою розвагою.

Букмекерські контори Британії вже роблять ставки щодо президентських виборів у США у 2024. Губернатор Флориди Рон ДеСантіс (+225), колишній президент Дональд Трамп (+350) і нинішній президент Джо Байден (+350) зараз є фаворитами ставок.

Але поряд із кандидатами, які мають законні шанси, британські букмекери традиційно включали прогнози і на найнеймовірніших людей. А на президентство США у 2024 Вест є одною із таких запропонованих безглуздих ставок.

Однак дивовижним є те, що шанси Веста на 2024 рік не такі вже й мізерні. Провідна букмекерська контора William Hill промотує Каньє лише 250/1 (+25 000), щоб стати президентом у січні 2025.

Хоча ця лінія дає Каньє лише 0,4% передбачуваних шансів на перемогу в 2024, однак, шанси, вочевидь, зависокі, враховуючи його нещодавні напади антисемітизму.


Смішні рядки вже не такі смішні

Колись британські форс-мейкери були сумно відомі тим, що пропонували ставки про малоймовірних кандидатів, таких як Вест, а також випадкові новинки, наприклад, чи стане Боно з U2 наступним Папою. Шанси Боно в 2017 були 1000/1.

Веселий бізнес був натхненням за океаном протягом багатьох десятиліть. Але за останні роки він значно сповільнився.

Ірландська букмекерська контора Paddy Power викликала масу суперечок у 2008 після того, як запропонувала шанси на те, чи буде вбито президента Барака Обаму під час його першого терміну. Через 8 років компанія Paddy Power викликала ще більше суперечок, коли рекламувала свій ринок ставок на президентство США в 2016 з перевагою Трампа та підписом «Помаранчевий — це новий чорний?». 

Букмекери Великої Британії брали багато грошей у гравців, які роками вкладали фунти на ставки на найнеймовірніших політиків. Але перемога Трампа в 2016 році все змінила.

Трамп, який провів невдалу президентську кампанію 2000, не вважався серйозним кандидатом серед політичної еліти, коли він вступив у виборчу кампанію 2016. Коли в 2015 колишній магнат казино оголосив про свої наміри претендувати на посаду в Білому домі, йому давали менше 1% шансів.

Після того, як наступного листопада Трамп переміг Хілларі Клінтон, цей прорахунок дорого коштував букмекерам. Через 6 років британські оддсмейкери не забули про дорогу реальність незвичайного виграшу.

І саме тому, ймовірно, Вест має лише 250/1 на перемогу в 2024 замість більш реалістичної ставки в районі кількох мільйонів до одного.