ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

У США легенду покеру звинувачують у видурюванні $25 млн

НовиниУ США легенду покеру звинувачують у видурюванні $25 млн

Колишньому переможцю Всесвітньої серії покеру загрожують серйозні проблеми: його оьвинувачують у тому, що він організував групу, яка обманювала людей на мільйони, стверджуючи, що володіла внутрішньою інформацією, яку можна було використовувати для ставок на спортивні події. Причому він видурював гроші тоді, коли брав участь у відомих покерних серіях. Мова йде про легенду американського покеру – Корі Зейдмана.

Федеральні органи влади кажуть, що Корі Зейдман переконав людей відправляти йому готівку за те, щоб отримувати інсайди про спортивні події, щоб в подальшому заробляти на беттингу. Влада заарештувала гравця наприкінці травня, і йому висунули звинувачення в тому, що він обманним шляхом видурив у людей щонайменше $25 млн протягом 16 років.

61-річний Корі Зейдман у Флориді з 25 травня перебуває під арештом, того ж дня, коли федеральний суддя розпечатав обвинувальний акт за двома пунктами великого журі в Нью-Йорку.

Згідно з обвинуваченням, Зейдман і неназваний співучасник займали керівні посади в спільноті під назвою «Організація Фенікс». Понад 16 років, до березня 2020, організація пропагувала інвестиційний підхід до ставок на спорт та рекламувала свої послуги на радіо.

Зейдман та інші запевняли клієнтів, що вони мають конфіденційну інформацію про певні ігри від інсайдерів, зокрема, командних лікарів та керівників телебачення. У деяких випадках абонентам повідомляли, що певні ігри вже сфальсифіковані, і результат був гарантований.

«Торгували нічим іншим, як брехнею»

Щоб отримати цю інформацію, передплатники платили Зейдману та його групі збори. Влада стверджує, що покерист використовував кілька псевдонімів для своєї схеми, а ще залучав такі компанії як «Grant Sports International», як частину схеми.

З фабули слідства відомо, що «Зейдман обманював своїх жертв, викрадав їхні заощадження та переконав їх вичерпати свої пенсійні рахунки, щоб інвестувати в його фіктивну групу спортивних ставок, щоб він міг витратити це на міжнародні тури, багатомільйонну резиденцію та покерні турніри», – заявив прокурор США Бреон Піс у заяві, опублікованій після арешту Зейдмана.

Велике журі повернуло звинувачення у змові з метою шахрайства з електронною поштою та пошті, а також у змові з метою відмивання грошей.

«Містер Зейдман скористався інтересом громадськості, щоб «потрапити на перший поверх» своєї організації зі ставок на спорт», – сказав відповідальний поштовий інспектор США Деніел Брубейкер у заяві. «Він придумав злочинну схему, щоб наповнити свої кишені, використовуючи не що інше, як любов людей до спорту та його кмітливість, прикриту шахрайством».

Влада стверджує, що Зейдман та інші вилучили з людей щонайменше $25 млн.

За обвинуваченням, Зейдман надіслав інструкції щодо відправлення платежів банківським переказом на рахунки, які отримували він або інші особи в організації, створеній ним. Він також сказав, що «багато жертв надсилали готівку в конвертах» на адреси в Нью-Йорку, пише видання Casino.org.

«Як стверджується, Зейдман полював на людей, яких змушували повірити, що він володіє внутрішньою інформацією, яка приведе їх до легких грошей. Насправді він не продавав нічого, крім брехні та дезінформації, забираючи мільйони з жертв, залишаючи їх життя у фінансовій руїні, а їхні банківські рахунки порожніми», – сказав виконуючий обов’язки спеціального агента Патрік Райдер.

У онлайн-записах суду не зазначено адвоката Зейдмана.

Переможець браслета WSOP

За даними The Hendon Mob, бази даних гравців у покер, Зейдман виграв понад 690 000 доларів за свою професійну кар’єру гри в покер. Це включало три події World Poker Tour на початку цього року, усі у Флориді.

База даних також показує, що Зейдман брав участь у 17 подіях Світової серії покеру з 1997. У травні 2012 він отримав бажаний браслет Світової серії, коли виграв захід Seven Card Stud Hi/Lo за 1500 доларів. За цю перемогу він заробив 201 559 доларів.

Гравець досі посідає 4 місце в топ-10 у змаганнях Світової серії.