ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Мінцифри + криптобіржа Binance = інтеграція сервісу Дії

АналітикаМінцифри + криптобіржа Binance = інтеграція сервісу Дії

Мінцифри подовжує діджиталізувати країну. Сервіс Дії для найбільшої криптобіржі світу Binance дозволить верифікувати особу за кілька кліків і дасть українцям швидкий доступ до ринку криптовалют, інформує телеграм-канал бренду. 

Навіть більше: верифікація знімає ліміт на введення / виведення коштів та позитивно впливає на обсяг торгів, інформує телеграм-канал бренду. 

За допомогою Дії можна пройти верифікацію за лічені хвилини. Зазвичай ця процедура на криптовалютних біржах вимагає заповнення анкет, фотографування документів та тривалого часу на перевірку.

Як верифікуватися на Binance із Дією:

1. Створіть акаунт або увійдіть у нього в застосунку чи на сайті Binance

2. Почніть верифікацію та виберіть зі списку країн Україну

3. Натисніть Швидка верифікація з Дією

4. Підтвердьте передачу копії документа в Дії

Потім очікуйте завершення перевірки документів.

Варто звернути увагу – верифікація через Дію доступна тільки для нових користувачів Binance. Якщо ж клієнт зареєструвався на платформі до 5 вересня цього року, то зможе верифікуватися через Дію пізніше.

До новини про інтеграцію Дії з Binance дуже схвально поставилися чимало українських бізнесменів та експертів. 

Дмитро Золотухін, медіаексперт, екс-заступник міністра інформаційної політики України:

Я не спеціаліст. Але я вважаю, що це круто. До вторгнення я займався вивченням кореляції між хайпом у соцмережах і волатильністю активів. 

До цих задач ми з колегами прийшли після численних обговорень технологізації боротьби з дезінформацією. Тож, довелося вивчити, як працює сучасний крипторинок.

Звичайно, є дуже багато ризиків і загроз. І загальна філософія Мінцифри мені не близька…Але потрібно відмітити, що іноді результати команди Федорова просто вражають. Не знаю, як це на нас відобразиться. Але, я вважаю, що це круто

Денис Баранець, військовий:

– Яке щастя. Реєстрація на криптобіржі, зокрема на Бінанс, то така муторна процедура, що не з першого разу осилиш. А тут за 5 хв. Це фантастика!

Максим Копистко, айтішник:

– Зараз ринок блокчейну входить в фазу легалізації і основною умовою буде підтвердження особи “інвестора” тому те що це можна зробити за кілька кліків, а не підвантажувати всі скани на сайт, це дійсно круто.

Артем Біденко, журналіст, медійник: 

Так давно вже дія на байнанс, місяць точно!