ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Криптобіржа Binance обмежує операції з рахунками деяких росіян

АналітикаКриптобіржа Binance обмежує операції з рахунками деяких росіян

Одна з найбільших криптобірж світу обмежує доступ до ресурсу для деяких громадян росії, інформує портал біржі.

Відповідно до п’ятого пакету обмежувальних заходів ЄС проти росії, Binance зобов’язана обмежити послуги для громадян рф або фізичних осіб, які проживають там же, або юридичних осіб, зареєстрованих в росії, які мають криптоактиви, що перевищують еквівалент у 10 000 євро.

«Тому ми вимагаємо від вас завершити перевірку підтвердження адреси. Рахунки, які підпадають під це обмеження, будуть переведені в режим лише зняття коштів. На цих рахунках не буде дозволено здійснювати депозити чи торгівлю. Ліміт також поширюється на всі спотові, ф’ючерсні, депозитні гаманці, а також ставки та зароблені депозити. Крім того, будуть обмежені всі депозити на рахунки громадян росії або фізичних осіб, які проживають в рф, або юридичних осіб, створених в рф, на суму понад 10 000 євро», – повідомляють у Binance.

Рахунки для російських громадян, які проживають за межами своєї країни, що перевірені з підтвердженням адреси, а також рахунки для російських громадян або фізичних осіб, які проживають в рф, або юридичних осіб, зареєстрованих там же, загальна вартість яких не перевищує 10 000 євро, залишаться без змін та активними.

Російським громадянам або фізичним особам, які проживають в рф, або юридичним особам, заснованим в рф, з відкритими позиціями за ф’ючерсами/похідними інструментами, і які мають баланс на криптовалютних рахунках, що перевищує 10 000 євро, біржа надасть 90 днів для закриття своїх позицій. Додавати нові позиції не дозволять.

Хоча ці заходи потенційно обмежують звичайних громадян росї, Binance буде продовжувати впроваджувати ці санкції.

«Ми вважаємо, що всі інші великі біржі незабаром повинні дотримуватися тих самих правил. Дякую за розуміння. Попередження про ризик: торгівля криптовалютою піддається високому ринковому ризику. Будь ласка, будьте обережні у своїх угодах. Повідомляємо, що Binance не несе відповідальності за ваші торгові збитки», – заявляють у компанії.