ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

ПриватБанк відбив рейдерську спробу Коломойського відсудити офіс за 152 млн грн у Дніпрі

НовиниПриватБанк відбив рейдерську спробу Коломойського відсудити офіс за 152 млн грн у...

Цього разу Верховний Суд виявився на стороні найбільшого держбанку. 

28 вересня 2022 Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду поставив крапку в одній із найгучніших справ навколо нерухомості ПриватБанку, в якій колишні співвласники банку та пов’язаний з ними екстопменеджмент намагалися повернути у свою власність офісну будівлю ПриватБанку у м. Дніпро, інформує прес-служба фінустанови. 

Мова йде про будівлю вартістю понад 152 млн грн, що перейшла у власність банку за 3 місяці до націоналізації 2016 як предмет іпотеки, що було стягнуто для погашення кредитної заборгованості компанії, пов’язаної з колишніми власниками банку. Зараз у цій будівлі розміщується головний офіс банку в м. Дніпро, у якому працює понад 4 тисяч співробітників банку.

Колишні власники розпочали атаку на офіс ПриватБанку у 2020: тоді суд першої інстанції задовольнив позов НВ ТОВ «Океанмаш», чим позбавив банк права власності на офісну будівлю. Разом з тим, у квітні 2022 вже суд апеляційної інстанції задовольнив скаргу банку та Генеральної прокуратури та скасував незаконне рішення першої інстанції.

Програвши в апеляційній інстанції, компанія-позивач звернулася до суду касаційної інстанції зі скаргою на рішення апеляційного суду. 28 ж вересня відбулося фінальне засідання з розгляду касаційної скарги, за результатом якого компанії-позивачу повністю відмовили у задоволенні касаційної скарги. Постанову суду апеляційної інстанції залишено без змін.

«ПриватБанк відстоює справедливість у понад 500 судових процесах в Україні, ініційованих колишніми власниками та пов’язаними з ними юридичними та фізичними особами. Сьогоднішнє рішення Верховного Суду демонструє те, на чому вже неодноразово наголошував ПриватБанк: справедливість буде досягнуто попри триваючі намагання колишніх власників повернути собі майно нечесним шляхом та пограбувати Державу через суди», – йдеться у зверненні фінустанови.