ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Зірки дубляжу відеоігор 6 годин поспіль збиратимуть гроші для України

НовиниЗірки дубляжу відеоігор 6 годин поспіль збиратимуть гроші для України

Нолан Норт і Трой Бейкер, культові актори дубляжу для фанатів відеоігор Playstation, приєдналися до збору коштів для України. Фандрайзинг знаменитості здійснюватимуть в прямому ефірі, інформує оглядач світської хроніки “The Hollywood Reporter”.

Митці підтвердили свої плани щодо шестигодинної події 7 травня, де вони у стрімі для Червоного Хреста збиратимуть кошти. Також до компанії зірок геймдубляжу приєдналася акторка шутеру «Returnal» і переможниця премії BAFTA Games Джейн Перрі.

Подію організували IGN (один з найвідоміших американських сайтів, що спеціалізується на розважальному контенті та відеоіграх , а також оглядах новинок) та студія аудіодубляжу Side London – під назвою «In the Game for Ukraine». Головними учасниками марафону стали актори: Трой Бейкер (“Uncharted”, “The Last of Us”), Нолан Норт (“Uncharted”), Джейн Перрі (нещодавно стала лауреаткою премії BAFTA Games за роль у “Returnal”), Дуг Кокл, акторка Джеймі Барбакофф (цикл ігор “Відьмак”, озвучила роль Тріс Меріголд) та Алекс Вілтон Ріган (“Cyberpunk 2077”).

Серед учасників також будуть Джозеф Бальдеррама та Аннабель Доулер (акторка гри “It takes Two”), Джозеф Мей (Lego City Undercover: The Chase Begins, TV’s Episodes), Стівен Хартлі (Greedfall), Шай Метісон (Dragon Quest XI) і Стеффан Родрі (Ni no Kuni: Гнів Білої Відьми).