ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Як відучити експертів хайпувати на ракетних атаках? Колишня речниця екс-Генпрокурора має ідею: за такі «прогнози» потрібно платити грошима, як за ставку

НовиниЯк відучити експертів хайпувати на ракетних атаках? Колишня речниця екс-Генпрокурора має ідею:...

Колишня речниця колишнього Генпрокурора України Юрія Луценка Лариса Сарган написала провокаційний пост у соцмережах, де поскаржилася на засилля прогнозистів потенційних російських ракетних обстрілів. 

Жінка запропонувала вельми незвичну ідею – якщо вже чимало експертів (зокрема, одіозний Євген Карась) узялися хайпувати на неминучому, то може, хоча б це оформлювати як букмекерську ставку? Щоб відучити гривнею блогерів від зайвого патякання? Заодно і користь бюджету буде у вигляді податків.

«Надивилася-наслухалася вчора анонсів, де навипередки багато хто розказував про кількість бомбардувальників та кораблів, кількість ракет на них, кількість залпів і кількість хвиль тих залпів…», – пише Сарган. 

У коментарях чимало дописувачів скаржаться – подібні «експертні вкиди» та «прогнози» – надзвичайно шкідливо впливають на нерви громадян. Вже не кажучи про те, яку шкоду подібні «ідеї» можуть нанести репутації ліцензіатів, які справно поповнюють казну податками та зборами, забезпечуючи тисячі робочих місць. 

Алла Ковтун: 

ІПСО…саме так і виглядає… Чому в цій операції так радо беруть участь радники?  Або корисні ідіоти, або?

Лідія Кіціла:

– А мені після таких «прогнозів» цілу ніч цунамі снився 😜, що затопив будинки майже до останнього поверху 🤦‍♀️ Тобто я на балконі рукою води сягала 🤓

Ялинка Митрофанова:

– Карась набздів, і всі запостили. От щоб що? Розігнати паніку. Маладец карась. Впорався

Євген Дем‘янов: 

Ага. І підсилити ще угадуванням кількості ракет, їх збиття і прильотів…

Ігор Корейко: 

– Зараз футбол, вони вагаються.

Андрій Антонищак: 

– В мене в будинку магазин. В Києві живу на 5 поверсі. Світло відключили, то змушений був на милицях спуститись за попкорном. Розібрали. Піднявся наверх знову на милицях. Замовив доставку. Привезли, а потреби в ньому немає. Чорти б їх забрали!!!

Марина Ковальчук: 

– там бракує одного нардепа, він мусить бути круп’є.