ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Ставка на серіал. В очікуванні прем‘єри «Гри в кальмара-2» фанати узялися робити прогнози на сюжет. Найбільша інтрига – хто буде батьком головного героя

НовиниСтавка на серіал. В очікуванні прем‘єри «Гри в кальмара-2» фанати узялися робити...

Глядачі побачать другий сезон «Гри у кальмара» лише у 2024. Сценарій тримається у суворому секреті.  Ну а поки нічого не лишається, як робити ставки на те, які ж сюжетні компоненти будуть присутні і у другому сезоні! 

Британські букмекери проаналізували найчастіші запити від фанатів серіалу і от що вийшло. 

Коефіцієнти ставок на «Гру в кальмара»: букмекери отримують ½ шансів від того, що глядачі побачать кривавий челендж «Червоне світло, зелене світло»!

Серіал є одним із найпопулярніших оригінальних продуктів Netflix, і букмекери дають прогнози на другий сезон.

Фронтмен є одним із головних антагоністів у першій частині «Гри в кальмара» і має повернутися як персонаж у другому сезоні.

Коефіцієнти ставок дають 26% шансів, що Фронтмен сам візьме участь у змаганні шоу «Гра в кальмара» у другому сезоні.

Отже, які сюжетні паралелі нині мають найбільші шанси з точки зору букмекерів? 

Red Light, Green Light, що буде відтворена у 2 сезоні – 66,7%.

О Іль Нам стане батьком головного героя Сон Гі Хуна – 57,9%.

Фронтмен буде заарештований – 40,0%

Фронтмен, який бере участь у змаганнях з «Гри в кальмара» – 26,7%. 

Директор по контенту Netflix Тед Сарандос у січні 2022 наголосив, що всесвіт «Гри в кальмара» тільки починається. Він помістив південнокорейську драму про змагання на виживання у категорію розважальних франшиз Netflix, яка має зростаючу популярність та, на думку компанії, має потенціал за межами потокового сервісу – із живими івентами, іграми та товарами. До таких серіалів Сарандос також відніс «Бріджертонів» та «Дивні дива».

Сюжет: 

Чотириста п’ятдесят шість людей, які мають фінансові проблеми, приймають запрошення на участь в таємничій грі на виживання. Упродовж шести днів вони повинні проходити по одній дитячій грі. Переможець отримає 45,6 млрд вон (38,5 млн доларів США), а ті, хто програв, — загинуть.

Сон Гі Хун — невдаха, який встряв у борги та розлучений з дружиною. Одного разу він зустрічає в метро чоловіка, котрий пропонує зіграти в азартну гру. У разі виграшу Гі Хун отримає гроші, а якщо програє — удар по обличчю. Гі Хун приймає умови та отримує запрошення продовжити гру. Та тепер в разі програшу його чекає смерть.