ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

2022-й стане рекордним по прибутках у галузі геймдеву: доходи сягнуть $170 млрд 

Новини2022-й стане рекордним по прибутках у галузі геймдеву: доходи сягнуть $170 млрд 

Пандемія активізувала не лише бажання людства до азарту, а й до розваг. Зокрема, світові тенденції кажуть – 2022-й стане рекордним стосовно прибутків для галузі комп‘ютерних ігор. 

Це підмітив нардеп Ярослав Железняк у своєму телеграм-каналі.

«Під впливом пандемії, яка призвела до збільшення витрат на відеоігри, світові доходи ігрової індустрії у 2022 будуть більше $170 млрд. 

Для розуміння, це приблизно в п’ять разів перевищує світові касові збори кіно

А ще в цьому році відбулася найбільша купівля в індустрії: у січні Microsoft (Xbox) купила Activision-Blizzard («Call of Duty»), за 69 мільярдів $», – пише народний обранець.

Окрім того, видавець Take-Two Interactive розповів про досягнення чергової важливої ​​віхи для своїх проєктів. Так, гра Grand Theft Auto V розійшлася накладом 170 млн копій, а Red Dead Redemption 2 продано більш ніж 46 млн копій.

Також компанія розкрила відомості про продаж ігор у рамках обох цих серій. Так, у рамках франшизи Grand Theft Auto було продано понад 385 млн копій. І майже половина з них (44,2%) припадає на Grand Theft Auto V. Ігри франшизи Red Dead Redemption подолали рубіж 70 млн проданих копій.