ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Як в Естонії. В Україні запровадять електронне резидентство – каже Федоров

НовиниЯк в Естонії. В Україні запровадять електронне резидентство - каже Федоров

Е-резидентство — це революційний проєкт, над яким у Мінцифри почали працювати ще до повномасштабного вторгнення. 

«Та після 24 лютого значно пришвидшили темпи. Адже зараз надважливо залучати додаткові кошти до бюджету й підтримувати економіку країни», – повідомив міністр Федоров у власному телеграм-каналі. 

Статус е-резидента дозволить іноземцям зареєструватись у мобільному застосунку в кілька кліків. А далі — вони отримують можливість відкрити бізнес в Україні та сплачувати податки за найбільш вигідними умовами. Усе це без присутності в нашій країні. 

Таку ж модель електронного резидентства вже використовують в Естонії, найбільш цифровій державі у світі. Статус е-резидентів там отримали близько 100 000 іноземців.

«Ми використали європейський досвід та створили найкращі умови для ведення малого бізнесу в Україні. Для нас це можливість отримати додаткові надходження до бюджету й заявити про себе як країну з потужним ІТ-брендом», – зауважує Федоров. 

Урядовець підкреслює, що у вересні чиновники зробили ще один важливий крок у цьому напрямку. Комітет рекомендував Верховній Раді України підтримати законопроєкт № 5270 про е-резидентство у другому читанні. 

«Чекаємо на голосування в залі Верховної Ради», – схрещує пальці Михайло Федоров.