ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Starlink відкриє представництво в Україні – Федоров

ГоловнеStarlink відкриє представництво в Україні - Федоров

Як інформує зі своєї сторінки у фейсбуці очільник Міністерства цифрової трансформації Михайло Федоров, знаменитий американський бізнесмен Ілон Маск планує відкрити представництво Starlink в Україні.

«На самому початку війни, а точніше, десь о 2-й ранку за Києвом 26 лютого, я звернувся до Ілона Маска з проханням надати Україні доступ до технології Starlink та відповідні станції. Вже наступного дня ми отримали від нього позитивну відповідь, а ще за тиждень — перші 500 станцій Starlink з безкоштовною прошивкою під Україну були на нашому складі.

Сьогодні понад 10 тисяч станцій допомагають бути на зв’язку та підтримують роботу критичних енергетичних та телекомунікаційних об’єктів, закладів охорони здоров’я та навіть посівну кампанію, а також повертають до життя деокуповані території. Зараз Україну вже майже неможливо представити без сучасної технології Starlink. І ця технологія стане ще доступнішою для українців.

Адже сьогодні ми отримали чергову позитивну новину — Starlink розпочав роботу на відкриттям представництва в Україні!

Зі свого боку я надав доручення відповідним органам, щоб необхідні процедури з атестації, вимірювань та надання частот відбулися якнайшвидше. Буду детально інформувати вас про перебіг цих робіт».