ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Чи відбудеться політичний махач між Трампом і Байденом у 2024?

АналітикаЧи відбудеться політичний махач між Трампом і Байденом у 2024?

Шанси на те, що президент Джо Байден потрапить у Білий Дім від Демократичної партії за два роки, зменшуються. Це ґрунтується на повідомленнях, що 79-річний головнокомандувач сказав своєму колишньому шефу, ​​що планує балотуватися на другий термін, розмірковує видання Casino.org.

Політична колонка новин The Hill повідомили 18 квітня, що Байден нещодавно сказав колишньому президенту Бараку Обамі, що він знову балотуватиметься у 2024 році. Чутки також свідчать про те, що Байден хоче вдруге балотуватися проти колишнього президента Дональда Трампа.

«Байден хоче балотуватися, і він чітко дає знати всім, – повідомило The Hill джерело, близьке до розмови Байдена і Обами. – Я вважаю, що він думає, що він єдиний, хто може перемогти Трампа. Він думає, що в Демократичній партії навряд чи є хтось, хто може перемогти Трампа, і це найбільший фактор».

Учасники ставки PredictIt були частково пвд враженнями від цього повідомлення. Ринок ставок політичної біржі запитує: «Хто переможе у президентських номінаціях від Демократичної партії 2024 року?» і оцінює, як у новинах акції Байдена піднялися на два центи.

У 2024 року у Байдена є 39% шансів стати кандидатом від своєї партії. Діючий віце-президент Камала Харріс займає друге місце з 19 центами, а міністр транспорту США Піт Буттіджіч – третім з 12 центами.

Формування перегонів 2024

До президентських виборів 5 листопада 2024 залишився 931 день. Але це має бути реванш між Байденом і Трампом.

Республіканський ринок ставок у PredictIt дає Трампу ті самі 39% шансів виграти номінацію від своєї партії. Губернатор Флориди Рон ДеСантіс, однак, має вищі шанси, оскільки його акції, який є також номінантом від Республіканської партії 2024 року, торгуються по 30 центів.

Поточні коефіцієнти на 2024 рік припускають, що реванш Байдена і Трампа є найвірогіднішим сценарієм. Щодо переможця, то політичні ставки, як Трамп.

«Хто переможе на президентських виборах у США 2024 року?» має 45-го президента лідера з 29 центів. ДеСантіс і Байден посідають друге місце з 23 центами. Харріс посідає четверте місце з 10 центами, а Буттіджіч – п’ятим – лише пасе задніх.

Легальним спортивним букмекерам у США, як і раніше, заборонено пропонувати політичні ставки. Але британським спортсбукам вже давно дозволено робити політичні ставки. У провідних конторах, таких як William Hill, Paddy Power, Bet365 і Sky Bet, Трамп є фаворитом з шансами 3/1. Байден і ДеСантіс наступні – 5/1.

Громадська думка супроти політичних гравців

Байдену вдалося обійти Трампа на президентських виборах 2020. Але 2024 може стати більш важким тріумфом для нинішнього президента. Real Clear Politics повідомляє, що консенсусний рейтинг схвалення роботи Байдена становить лише 41%.

Майже 52% ймовірних виборців у США заявили, що не схвалюють роботу Байдена протягом перших 14 місяців перебування на посаді. Під час свого президентства Трамп також зіткнувся з низькими рейтингами схвалення роботи. До виборів у листопаді 2020 Трамп схвалював посаду на рівні 44%. Для порівняння, рейтинг схвалення Обами становив майже 49% до його переобрання в 2012.

Однак, що стосується гіпотетичного махачу Байдена проти Трампа 2024, середнє опитування RCP дає Байдену перевагу в 4,5 бала. Жодне з 13 останніх опитувань, проведених з жовтня, не дало переваги Трампу.