ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

1хBet воює за ліцензії. Позов подали у найскандальніший суд України  

Головне1хBet воює за ліцензії. Позов подали у найскандальніший суд України  

ТОВ “Твоя беттингова компанія”, що представляє 1xBet, вирішила оскаржити у суді рішення КРАІЛ позбавити російського букмекера ліцензій на роботу в Україні.

Про це повідомляє видання РБК-Україна з посиланням на дані у судовому реєстрі.

При цьому вирішувати, чи законне рішення КРАІЛ анулювати ліцензії російського букмекера, буде один із найскандальніших судів в Україні – Окружний адміністративний суд міста Києва, який допік навіть президенту Зеленському. Останній мав намір ліквідувати установу через повну втрату довіри.

За даними порталу “Судова влада України”, 28 вересня 2022 року вже було визначено суддю, яка розглядатиме позов ТОВ “ТБК” до КРАІЛ, нею стала суддя Оксана Головань.

У своєму позові “ТБК” вимагає визнати рішення КРАІЛ про анулювання ліцензій 1xBet протиправним та скасувати його. Представлятиме 1xBet у суді адвокат із Мукачеве Закарпатської області Олексій Гордиченко.

Як відомо, 30 березня 2022 Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей видала дві ліцензії на роботу в Україні російському букмекеру 1xBet, що спричинило шквал обурення в українському суспільстві.

Після того, як понад 26 тисяч українців підписали петицію до президента України Володимира Зеленського з вимогою заборонити роботу 1xBet в Україні, а також після низки журналістських розслідувань про те, що 1xBet – це російська букмекерська контора, яка продовжує працювати в РФ та сплачувати податки країні-агресору.

7 вересня в КРАІЛ заявили, що видані 1xBet ліцензії були анульовані: в результаті перевірки було виявлено, що ТОВ “ТБК” у своїй ліцензійній заявці вказало недостовірні дані про те, що компанія не діє на користь резидентів країни-агресора.