ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Черкаському директору КП світить суд за покер у комендантську годину 

НовиниЧеркаському директору КП світить суд за покер у комендантську годину 

Чоловіку вирішив з користю провести час на початку серпня. Щоправда, правоохоронці не зацінили. 

Серед чоловіків, які грали в покер у підпільному нічному закладі, виявився депутат Черкаської міськради і директор КП ЧЕЛУАШ (Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів) Олексій Мельник.

Про це інформує місцеве видання 18000, посилаючись на співрозмовників у правоохоронних органах. Також інформація про адмінпротокол опублікована у судовому реєстрі.

За інформацією видання, підпільна гра у покер відбулася 9 серпня, що встановив рейд поліції.

Тоді правоохоронці повідомили, що виявили підпільний заклад на вулиці Чехова, де вночі у комендантську годину 13 осіб грали в покер. За інформацією поліції, на гравців були складені адмінпротоколи, також їм вручили повістки.

На директора КП склали протокол за частиною 1 статті 181 (азартні ігри в громадських місцях) КУпАП.

13 вересня розгляд мав відбутися у Придніпровському райсуді Черкас. Разом з тим, як стало відомо 18000, з невідомих нині причин суд закрив справу.

Участь в організованих без дозволу азартних іграх (карти, рулетку, “наперсток” та інші) на гроші, речі та інші цінності – тягнуть за собою попередження або накладення штрафу від 3 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (51 – 119 грн) з конфіскацією грального приладдя, а також грошей, речей та інших цінностей, що є ставкою у грі, або без такої.