ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Відтепер сталкерство хіба що в Рудому лісі: у росіян заблокували доступ до S.T.A.L.K.E.R.2

НовиниВідтепер сталкерство хіба що в Рудому лісі: у росіян заблокували доступ до...

російський регулятор Роскомнадзор обмежив доступ до сайту нової частини культової української гри — S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl, яку розробляє українська студія GSC Game World

Відомство посилається на вимогу місцевої Генпрокуратури щодо блокування сайтів, які «містять заклики до масових заворушень, екстремізму, участі в незаконних масових акціях», пише українське новинне видання AIN.ua.

Реліз S.T.A.L.K.E.R. 2 був запланований на цього року в грудні. У березні GSC Game World заявила, що припиняє розробку гри і продовжить її після перемоги України над росією. Сайт самої студії Роскомнадзор заблокував ще раніше — після того, як GSC Game World припинила продажі своїх ігор в росії.

GSC Game World з першого дня війни виступив з позицією проти війни і підтримкою ЗСУ. Зокрема на сайті гри розробник закликає фанів допомогти українцям у війні проти агресора донатами.

Раніше GSC Game World вилучила свої ігри з російського сегменту магазину. Після гравці з РФ почали масово занижувати рейтинг S.T.A.L.K.E.R. на Steam.