ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

В Австралії виграли найбільший джекпот континенту

НовиниВ Австралії виграли найбільший джекпот континенту

Чоловік, житель столиці країни Канберри, виграв цілий статок – одна комбінація чисел у його білеті дозволила стати володарем джекпоту лотереї Powerball на загальну суму понад 60 мільйонів австралійських доларів (40,77 мільйона доларів США).

Невідомий чоловік зі столиці Австралії отримав телефонний дзвінок у четвер 30 червня увечері, не знаючи, що станеться далі. На іншому кінці слухавки був чиновник із The Lott, оператора лотереї, який і повідомив щасливцю радісну новину.

Переможець заявив, що кожен день грає одними й тими самими номерами, просто для настрою. Він обрав варіант PowerHit, який спрацював, його приз виріс на 700 000 австралійських доларів (475 370 доларів США).

Шанси стати володарем такого солідного призу – мізерні: приблизно 1 на 134,5 мільйона.

По телефону щасливчик сказав The Lott, що збирається піти на пенсію якнайшвидше, щоб проводити більше часу зі своїми дітьми. Він додав, що «погасить деякі борги і житиме вільною людиною». Частина грошей також піде на «довгоочікувану відпустку» із сім’єю.

«Я сміюся. Я втратив дар мови. Я ходжу колами. Я не можу в це повірити… Я маю серцевий напад», — сказав переможець австралійського Powerball.

Після чотирьох невдалих розіграшів це був третій за величиною джекпот цьогорічного австралійської лотереї. Торік у лютому він опинився в межах досяжності у розмірі 63,3 мільйонів австралійських доларів (43,03 мільйона доларів США). Тим не менш, він все ще не такий великий, як джекпот Mega Millions у США, що нині становить 360 мільйонів доларів.

Powerball скидається після великого виграшу. Наступний розіграш коштує 30 мільйонів австралійських доларів (20,9 мільйонів доларів США).