ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

КРАІЛ не схотіла видавати ліцензію компанії, яку оштрафував НБУ

АналітикаКРАІЛ не схотіла видавати ліцензію компанії, яку оштрафував НБУ

Держрегулятор азартної сфери України КРАІЛ вирішив не видавати ліцензію на провадження діяльності у сфері азартних ігор ТОВ «ФК «Лео»(місцезнаходження компанії – Київ), інформує сайт відомства. Рішення оприлюднене від 27 червня.

Причина відмови – торік НБУ оштрафував компанію на кругленьку суму за порушення фінмоніторингу – в частині неналежного управління ризиками.

Офіційною мовою це звучить так: у зв‘язку з наявністю встановлених суб‘єктом державного фінансового моніторингу порушень заявником вимог ЗУ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансування розповсюдження зброї масового знищення».

У даному випадку йдеться про застосування Нацбанком України 10 вересня 2021 до ТОВ «Фінансова компанія Леогеймінг Пей» (5 жовтня 2021 компанія змінила назву на ТОВ «ФК Лео») заходів впливу у вигляді – письмового застереження та штрафу у розмірі 549,1 тис грн за порушення вищезгаданого закону. Щоправда, у листопаді 2021 ФК «Леогеймінг Пей» повідомляла, що буде оскаржувати в судовому порядку накладення на них цього штрафу. Звідтоді про цю справу було мало що відомо.

Як інформує Вікіпедія, ЛеоГеймінг (англ. LeoGaming) — міжнародна процесингова компанія, яка, зокрема, приймає платежі на користь онлайн-ігор), ігрових сервісів (Steam), електронних гаманців. Компанія розташована в Києві. Створена в 2013 році Альоною Дегрік Шевцовою.