ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Справу про арсенал в одному зі столичних готелів розслідує СБУ

НовиниСправу про арсенал в одному зі столичних готелів розслідує СБУ

Обставини збройного захоплення готелю «Хрещатик» тепер перевіряє СБУ, про це із посиланням на власні джерела повідомив популярний телеграм-канал «Україна Online». Там же були оприлюднені і фото арсеналу.

Власники готелю «Хрещатик» повідомили про захоплення будівлі озброєними людьми, якими керують один з очільників Федерації боксу України та начальник штабу одного з добровільних формувань тергромади Києва.

«З перших днів війни ми надали готель для потреб територіальної оборони Києва, але, на жаль, група озброєних людей продовжує утримувати готель досі. У готелі створено склад зброї, що включає гранатомети, протитанкові системи, міни та велику кількість стрілецького озброєння. З якою метою все це накопичується у центрі Києва, нам не відомо. Щоб запобігти можливому накопиченню озброєння для потреб ДРГ РФ і відновити нормальну роботу готелю ми звернулися до правоохоронців», – повідомив власник готелю один з братів Габовичів.

Готель «Хрещатик» знаходиться за сто метрів від урядового кварталу. Раніше командир батальйону Архангела Михайла, Михайло Майман назвав тих, кого вважає винними у власному викраденні, тортурах, торгівлі зброєю у закладі, повідомило видання «Комсомольська правда в Україні».