ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

В Одесі може запрацювати один з найбільших у південній Україні залів зі слотами

НовиниВ Одесі може запрацювати один з найбільших у південній Україні залів зі...

КРАІЛ видасть ліцензію на провадження діяльності у залах гральних автоматів ТОВ «БГГ ТЕХНОЛОДЖІЗ УКРАЇНА», повідомляє сторінка регулятора у соцмережах.

 

Рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей щодо видачі ліцензії на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор у залах гральних автоматів ТОВ «БГГ ТЕХНОЛОДЖІЗ УКРАЇНА» датоване 25 жовтня. Як інформує регулятор, на організатора чекає оплата за ліцензію протягом 10 днів з моменту отримання повідомлення. Зал зі слотами ліцензіат планує відкрити у одеському готелі “Чорне море” (на фото), площа майбутнього грального закладу – 1400 кв м, відтак, він буде займати перший та другий поверхи готелю.

За даними ресурсів Youcontrol та Clarity Project, компанія “БГГ Технолоджіз Україна” зареєстрована майже два роки тому. Її основний вид діяльності – організовування азартних ігор. Засновниками та бенефіціарами є БГГ ТЕХНОЛОДЖІЗ Н.В (о. Кюрасао, Нідерланди) та жителька смт Пісківка, що на Київщині, Леся Верстакова.

Остання досить щільно пов’язана із гральним бізнесом, зокрема, є інтелектуальним власником понад 70 марок та брендів індустрії азарту і беттингу, таких як “Босс”, “888Sports”, “BetVictor” тощо. Про 888Sports варто зауважити окремо, оскільки назва цієї торгової марки практично збігається із назвою відомої транснаціональної гемблінг-компанії, яка зареєстрована на Гібралтарі, 888sport, що спеціалізується на букмекерській діяльності.