ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Хороші новини зі світу азарту: українська наземка вертається в роботу!

АналітикаХороші новини зі світу азарту: українська наземка вертається в роботу!

Вітчизняна наземка демонструє хорошу динаміку – починають знову працювати зали гральних автоматів. І це добрий знак, оскільки це означає повернення працівників на робочі місця, сплачені зарплати, видатки до бюджету, врешті-решт, що Київ повертається до нормального життя. Голова Ukrainian Gambling Council Антон Кучухідзе у своєму блогу пише: це все говорить про те, що українські військові більше ніж успішно боронять нашу землю. А це означає – недалекий той час, коли українська економіка почне повністю відновлюватися. А отже, ми перемагаємо!

Хоча активна фаза бойових дій ще далека від завершення, український бізнес намагається продовжувати працювати та відновлюватись там, де це можливо. І сфера азартних ігор не є винятком. Свою роботу сьогодні поступово відновлюють навіть наземні гральні зали. 

Наземний сектор азартних ігор постраждав від війни найбільше. Суттєвий відтік людей із великих міст через воєнні дії, на жаль, не залишив наземному гемблінгу жодного шансу для роботи. Адже азартні ігри – це насамперед розвага, а в умовах війни розваги – мабуть, останнє, про що думають люди.

З кінця лютого абсолютно всі легальні казино та гральні зали було закрито. Здавалось, що відродження наземного сектору азартних ігор має дуже туманні перспективи. Однак, наперекір противникам легалізації азартних ігор, представники наземного сектору виявились більш стійкими та свідомими.

Коли населення стало повертатися в Київ та поступово почала збільшуватися кількість іноземців завдяки відкриттю місій та офісів міжнародних організацій у столиці, деякі наземні організатори азартних ігор знову відкрили двері своїх гральних залів. Зокрема, вже відкрились зали гральних автоматів компаній Slots City та 4444 – членів Ukrainian Gambling Council.

І хоча про повернення до довоєнних обсягів надання послуг чи будь-які суттєві доходи сьогодні не йдеться, наземні організатори все ж поступово відновлюють свою діяльність. Цей тренд має як мінімум три позитивні наслідки для української економіки.

(1)Збереження робочих місць.Відновлення роботи наземних гральних залів означає, що сотні співробітників знову вийдуть на роботу, отримуватимуть зарплатню, а держава отримуватиме податки. В умовах постійного скорочення робочих місць через воєнні дії це дуже важливий та позитивний фактор.

(2)Кумулятивний ефект для економіки. Повернення гральних залів до роботи означає, що вони знову замовлятимуть продукти та послуги в інших бізнесів, а отже стимулюватимуть відновлення ділової активності.

(3)Іміджева складова. Незважаючи на збитки та мінімальну маржинальність своєї діяльності в складних економічних умовах, наземний гемблінг намагається працювати і дуже чітко демонструє свою готовність підтримувати національну економіку в скрутні часи.

З огляду на зазначене вище, я хотів би нагадати, що відвідувати необхідно тільки легальні гральні зали! Адже тільки за умови гри в легальних залах ви можете бути впевнені в тому, що ваші права як гравця буде дотримано, а організатор сплатить відповідні податки до державного бюджету, який сьогодні як ніколи потребує наповнення з абсолютно всіх секторів економіки.

Саме економіка, яка функціонує, здатна забезпечити потрібний тил для перемоги у війні проти росії. А якнайшвидше ухвалення профільного законопроєкту про оподаткування грального бізнесу 2713-д дозволить легальним організаторам гемблінгу збільшити свій внесок у покращення економічного стану нашої держави.