ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Українські лотерейні щасливчики – найскромніші в світі

НовиниУкраїнські лотерейні щасливчики - найскромніші в світі

Цієі неділі житель Київської області став багатшим на 130 тис грн, свій приз він виграв у лотерею, під час шоу «Велика гра», інформує лотерейний бренд «Лото-Забава».

Однак, чи не найбільшим щасливчиком від лютого у цій лотереї став простий охоронець з Полтавщини, якому ще на початку липня вдалося виграти 300 тис грн.

За лотерейний білет щасливчик тоді заплатив 25 гривень.

52-річний Іван Георгійович з міста Горішні Плавні Полтавської області тепер ділиться планами на майбутнє, окрім перемоги, звісно. Сам він виявився людиною скромною і працьовитою.

–  Мені 52 роки, я працюю в службі державної охорони, – розповідає про себе Іван Георгійович.

Грає в лотерею вже 25 років і з того часу практично не пропускає розіграші.

  • Останні кілька місяців в мене було якесь приємне відчуття, коли я купував білети. Не можу сказати, що я передчував, що я виграю, але білети купувались з особливими емоціями.

На свій, як виявилось, щасливий тираж я купив п’ять білетів. Серед них виявилось два виграшні: в одному невелика сума, а в іншому – 300 000 гривень. Я був приємно здивований. Звісно, я дуже зрадів і мої близькі за мене радіють. Це все дуже приємно. Тим паче гроші зараз потрібні всім, особисто мені також є на що їх в майбутньому витратити.

В мене ще багато планів  – я хочу купити квартиру, машину… Хто знає, може я ще виграю великі гроші.

Сам щасливчик зізнається – хоче грати ще. Та і роботу кидати він не збирається.