ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Проєкт «Бенніфер» оголошується закритим

НовиниПроєкт «Бенніфер» оголошується закритим

Дженніфер Лопес і Бен Аффлек після років зустрічань та розривів таки одружилися. Зірки влаштували стримане опівнічне весілля в Лас-Вегасі.

Суперзіркова пара, яка знову разом від минулого року, стояла в черзі як всі та пішла до каплиці, яка, за словами Лопес, «милосердно залишилася відкритою» кілька хвилин після півночі, щоб вони могли одружитися, повідомляє New York Times.

Бен Аффлек і Дженніфер Лопес, чиї стосунки привернули багато уваги ЗМІ з початку 2000-х років, одружилися в Лас-Вегасі в суботу, як повідомила сама молода, і судовим документом.

Опівнічне весілля пари, відомої як Бенніфер, у маленькій білій весільній каплиці було «найкращою ніччю в нашому житті», — написала Лопес у своєму бюлетені для шанувальників On the JLo. Вона сказала, що їхні діти були присутні.

«Ми прилетіли до Вегаса, стояли в черзі за ліцензіями з чотирма іншими парами, і всі вони прямували до весільної столиці світу», — написала Лопес у своїй розсилці.

Вона продовжила: «Ми ледве дісталися до маленької білої весільної каплиці опівночі. Вони люб’язно залишилися відкритими допізна на кілька хвилин, дозволили нам сфотографуватися в рожевому кабріолеті Cadillac, яким, очевидно, колись користувався сам король (але якщо ми хотіли, щоб показався сам Елвіс, це коштувало додатково, тож, він лишився у ліжку)».

Імена Лопес, співачки, актриси та танцівниці, яка нещодавно зіграла головну роль у фільмі «Одружись зі мною» та випустила документальний фільм Netflix «Половина», а також Аффлека, чиї ролі в таких фільмах, як «Арго» та «Загублена», принесли йому визнання критиків, з’явилися на свідоцтві про шлюб, виданому в суботу в окрузі Кларк, штат Невада.

За словами Лопес, весілля включало «сукню зі старого фільму» та піджак із шафи Аффлека. «Зрештою, це було найкраще весілля, яке ми могли уявити», — написала Лопес.

Вона додала: «Ми це зробили. Любов прекрасна. Любов добра. А ще любов, виявляється, терпить. Двадцять років терпіння».

Аффлек поки не дає публічних коментарів. Представники зірок не відразу відповіли на прохання про коментарі в неділю.

Пара оголосила про заручини в квітні, коли Лопес поділилася відео, на якому вона носить гігантську зелену обручку.

Після спільної головної ролі в романтичній комедії «Джильї» 2003 року Лопес і Аффлек почали зустрічатися і заручилися на початку 2000-х років. У 2003 році вони заявили через прес-секретаря, що відклали своє весілля через «надмірну увагу ЗМІ», і через кілька місяців розірвали заручини.

Їхнє знайомство стало предметом багатьох публічних дискусій і спекуляцій. Після розриву, Аффлек одружився на актрисі Дженніфер Гарнер, а Лопес вийшла засіж за співака Марку Ентоні.

Лопес і Аффлек відродили свої стосунки під час пандемії коронавірусу, а світлини їхнього побачення заполонили Інтернет навесні 2021.

Аффлек говорив з The New York Times у 2020 про те, що останніми роками зіткнувся з алкоголізмом і проблемами психічного здоров’я. Під час інтерв’ю він сказав, що його розлучення з Гарнер у 2018 було «найбільшим жалем» у його житті. Лопес і Ентоні розлучилися в 2014.

У лютому Лопес розповіла про свої стосунки з Аффлеком на «Шоу Еллен ДеДженерес», сказавши, що не сподівалася повернутися до нього після майже двох десятиліть. «Я думаю, що ніхто був здивований більше, ніж ми», — сказала вона зі сміхом, додавши: «Це прекрасна річ».