ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Українець у івенті з онлайн-покеру зумів перевершити світову легенду

НовиниУкраїнець у івенті з онлайн-покеру зумів перевершити світову легенду

Черговий регулярний івент The Grand на PartyPoker став сенсацією світового онлайн-покеру. Маловідомий українець Олександр Краснов зумів “побити” справжню зірку – №1 31-річного канадця, уродженця провінції Онтаріо Себастіана «p00cket00» Сікорські, який встиг заробити мільйони у цій грі. 

Виграші в онлайн-турнірах для канадського спортсмена становили понад $13,5 млн у листопаді 2020, причому більшість з грошей – понад $8,5 млн Сікорські виграв під лейблом PokerStars, інформує німецька версія Вікіпедії.

Себастіан Сікорські. Фото 2015-го року. Гравець страшенно не любить публічності, тому у мережі украй мало його зображень. Світлина – www.vip-grinders.com

Тож, обіграв легенду онлайн-покеру на івенті The Grand на partypoker українець Олександр Краснов.

У вирішальному хедз-апі The Grand Олександр Краснов змагався з Сікорські. Однак, перемога дісталася українському покеристу, який отримав винагороду в розмірі $26,3 тис. А ось призові за друге місце для канадського спортсмена склали $25,8 тис.

скрін – https://cardmates.net/

Турнір зібрав 161 вхід, завдяки чому гарантію $150 000 вдалося перебити і в результаті призовий фонд змагання склав $160 350. До зони виплат потрапили понад три десятка гравців.

Також експерти відзначили успішний виступ українця Андрія Держипільського. Спортсмен посів у турнірі 12-е місце та заробив $2,880.