ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Як борються з тіньовим гемблінгом у Сингапурі?

НовиниЯк борються з тіньовим гемблінгом у Сингапурі?

В українських політиків є хорошим тоном згадувати творця сингапурського економічного дива Лі Кван Ю та його жорсткість у боротьбі з корупцією. Але першого прем’єр-міністра республіки вже немає в живих майже 7 років, чи так само дотримуються його заповітів стосовно боротьби із тіньовим гемблінгом нащадки лідера? Тож, у жовтні цього року поліція Сінгапуру затримала 22 осіб, яких підозрює в участі у незаконних азартних іграх, ставках на коней та можливе порушення правил COVID-19, повідомляє видання Gambling Insider.

 

Поліціянти провели три рейди операції у містечку Вудлендс 20 жовтня та його передмісті Марсілінг 27 жовтня, а також у передмісті самого Сингапуру – у Рівер Веллі. Усього затримали 22 людей – 21 чоловіка та одну жінку віком від 20 до 74 років.

 

Під час рейду у Вудлендсі під варту взяли 67-річного чоловіка, який, як стверджується, виступав у ролі букмекера для трьох гравців віком від 59 до 69 років.

 

Наразі незаконного букмекера можуть оштрафувати на велику суму — від 20 до 200 тисяч сінгапурських доларів (майже $150 тис); також йому загрожує ув’язнення строком до 5 років. Покарання для інших учасників процесу буде не таким жорстким: на них чекає штраф у розмірі до 5 тисяч сінгапурських доларів або тюремне ув’язнення на строк до шести місяців (або те й інше).

 

Водночас співробітники поліцейського відділу Танглін проводили операції на вулиці містечка Рівер Веллі, в результаті яких було заарештовано 25-річну жінку (яка, як стверджується, керувала спільним гральним домом) та 13 чоловіків (які грали в азартні ігри). Якщо інформація підтвердиться, то жінці загрожує до трьох років ув’язнення, а також штраф у розмірі від 5 до 50 тисяч сінгапурських доларів.