ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Хто виграв Кубки з онлайн-покеру у містах України?

НовиниХто виграв Кубки з онлайн-покеру у містах України?

24 вересня стартував Кубок України з онлайн-покеру (UPC). Серію турнірів з дисциплін Холдем, Омаха (4-х і 5-карткової) та китайського “Ананасу” проводить найбільший покер-рум країни PokerMatch.

 

В планах турніру – 72 великих гри, які будуть присвячені містам України. Загальна гарантія подій становить 22 мільйони гривень, пише “Сегодня“.

 

Серія завершиться 17 жовтня, коли в битві за Kyiv Cup покеристи розіграють 2 мільйони гривень в Холдемі. Отже, хто виграв локальні чемпіонати – список всіх призерів Кубка України з онлайн-покеру.

 

Найтитулованіші гравці:

– shrekpoker91 (Стас Галатенко) – 4

– borsalino – 2.

 

Стас Галатенко виграв 4 івенти різновиду покеру Омаха, його колекція трофеїв – Кубки Одеси, Житомира, Тернополя та Вінниці. Таким чином, “shrekpoker91” заробив майже 112 тисяч гривень.

 

Ще одним Мультічемпіон на старті Кубка України зумів стати гравець з ніком “borsalino”, у якого не було рівних в турнірі Кубка Одеси по OFC (30 752 гривні призових), і в івент з 5-карткової Омахи в рамках Кубка Дніпра (26 858 гривень ).

 

А ось найвагоміший приз серії – 210 тис гривень – дістався гравцеві з ніком “rudenkom”. Киянин пожинав лаври – Кубку Запоріжжя з Холдему.