ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Ліцензування по-голандськи: штрафи до €600 тис для неліцензованих операторів

НовиниЛіцензування по-голандськи: штрафи до €600 тис для неліцензованих операторів

Країна тюльпанів та помаранчів вводить все жорсткіші заходи супроти неліцензованих операторів грального ринку, а саме, покер-румів. З 1 жовтня 2021 тут вводять ліцензування цих гральних операторів. А ще місцевий уряд затвердив штрафи для операторів без ліцензії. Розміри пені становитимуть 4% від обороту грошових коштів руму. Раніше мінімальний штраф був 200 тисяч євро, а тепер виріс до 600 тисяч.

 

Глава Мін’юсту Нідерландів Сандер Деккер повідомив, що з 1 жовтня 2021 всі офшорні покер-руми повинні перестати працювати в країні через набрання чинності закону про віддалені азартні ігри. Така заява стала холодним душем для учасників сегменту з онлайн-покеру.

 

Бо ще у вересні онлайн-руми в Нідерландах працювали через міжнародний клієнт. Але вже з жовтня операторам потрібно буде отримувати місцеву ліцензію і працювати через національний клієнт, пише видання “Сегодня“.

 

Багато найбільших онлайн-румів світу в Нідерландах не встигли адаптуватися до нових правил. Отримати місцеву ліцензію організатори зможуть не раніше квітня 2022.

 

Проблема полягає ще і в тому, що багато румів раніше були покарані за активне залучення громадян Нідерландів у гру. Тепер же вони знаходяться в “cooling-off” періоді (щось на зразок пробного періоду), який закінчується 1 квітня наступного року.