ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

У КРАІЛ звернулися до букмекерів підтримати бойкот росії

НовиниУ КРАІЛ звернулися до букмекерів підтримати бойкот росії

КРАІЛ закликала міжнародні беттингові компаніі та виробників софту для онлайн-азартк підтримати бойкот росії як країни-агресора та припинити там операційну діяльність.

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей звернулася до представників іноземних компаній-постачальників даних для букмекерських компаній та компаній-постачальників софту для організаторів азартних ігор приєднатися до заходів щодо зупинення військової агресії росії проти України.

24 лютого 2022 року російська федерація розпочала повномасштабний військовий напад на Україну. Держава-агресор продовжує жорстоко атакувати і руйнувати інфраструктурні об’єкти, цивільні будівлі та вбивати мирних жителів. Напавши на Україну та погрожуючи ядерною зброєю іншим країнам, росія поставила під загрозу безпеку і всього світу.

На знак солідарності з Україною та засудження варварства росії міжнародна спільнота розпочала введення санкцій, а міжнародні компанії припиняють роботу з країною-агресором.

Провідні світові компанії індустрії спортивних ставок (за інформацією з відкритих джерел) вже приєдналися до протесту, щоб підтримати Україну, зокрема William Hill і Bet 365 вийшли з російського ринку; LeoVegas, Statscore, DraftKings, Fan Duel, OPAP, Coolbet – відкликали пропозиції ставок на російські спортивні події. Також свою роботу припинив і PokerStars. Національна хокейна ліга та інші організації по всьому світу призупинили всі ділові партнерства з букмекерськими компаніями рф.

КРАІЛ закликала компанії (представників іноземних компаній-постачальників даних для букмекерських компаній та компаній-постачальників софту для організаторів азартних ігор*) припинити будь-які існуючі партнерські та бізнес відносини в росії; припинити співпрацю з російськими спортивними лігами, а також постачання продуктів, програмного забезпечення для російських букмекерських контор, надання технічної підтримки та обслуговування російських клієнтів:
▪️ Betradar
▪️ BetGenius
▪️ Lsports
▪️ Донбест
▪️ ExeFeed
▪️ Goalserve
▪️ Pinnacle Sports
▪️ Betfair
▪️ Betable
▪️ eOddsmaker
▪️ Sportsdata
▪️ Running Ball
▪️ RTSmunity
▪️ Genius Sports
▪️ Sportradar
▪️ Greentube
▪️ NetEnt
▪️ NOVOMATIC
▪️ Firma ABC International
▪️ Digitain
▪️ SBTech
▪️ BetConstruct

КРАІЛ відзначила важливість здійснення інформаційної та практичної підтримки України, сприяння поширенню такої підтримки, зокрема шляхом оприлюднення інформації на вебсайтах компаній.

«Нагадуємо, на інформаційній платформі war.ukraine.ua, створеній Міністерством закордонних справ України, можна переглянути перевірену інформацію про військову агресію росії. Крім того, створено портал гуманітарної допомоги https://help.gov.ua для всіх, хто хоче підтримати Україну. Тут можна дізнатися, як відправити і кому адресувати гуманітарний вантаж, як перерахувати кошти для підтримки армії чи допомоги постраждалим мирним жителям, контакти закордонних та українських гуманітарних хабів тощо», інформує держрегулятор.

Адже наразі це вже не питання ведення бізнесу, це питання миру і життя. З мовчазної згоди представників російського ринку азартних ігор податки йдуть на фінансування міжнародного тероризму.