ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

КРАІЛ звернулася до представників світового азарту бойкотувати росію

НовиниКРАІЛ звернулася до представників світового азарту бойкотувати росію

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей звернулася до засновників, представників та організаторів європейських та міжнародних асоціацій, конференцій, виставок та форумів щодо заходів, спрямованих на зупинення військової агресії російської федерації проти України.

У зверненні КРАІЛ наголосила на ході повномасштабної війни росії проти України та реакції міжнародних організацій. Зокрема на тому, що 16 березня 2022 року Міжнародний Суд ООН виніс знакове рішення, відповідно до якого росія зобов’язана негайно припинити військові дії в Україні, а на позачерговому засіданні Комітету міністрів Ради Європи прийняте рішення, що рф припиняє бути членом Ради Європи. Також на знак солідарності з Україною та засудження варварства росії міжнародне співтовариство розпочало введення санкцій, а міжнародні компанії припиняють роботу з країною-агресором.

КРАІЛ закликала всі європейські та міжнародні гемблінгові асоціації, конференції, форуми та виставки підтримати тверду позицію щодо росії. Адже необхідно негайно припинити членство російських компаній та їх представників у міжнародних організаціях, не допускати співпраці й участі представників російських компаній у зустрічах, виступах, робочих групах, виставках тощо.

КРАІЛ направила листи до таких гемблінгових асоціацій та конференцій:

▪️ Australasian Gaming Expo
▪️ The World Lottery Association (WLA)
▪️ OIGA Conference and Trade Show
▪ ICONTINENTAL MALTA iGaming Development, Innovation & Strategy
▪️ IGB Affiliate Events iGB Affiliate London 2022
▪️ International Masters of Gaming Law (IMGL)
▪️ ICE London 2022
▪️ International Association of Gaming Advisors (IAGA)
▪️ Sigma Asia
▪️ International Gaming Awards International Gaming Awards (IGA)
▪️ IGaming Academy
▪️ EGR Power 50 Series
▪️ iGaming NEXT
▪️ Mare Balticum Gaming Summit
▪️ Betting on Sports Europe
▪️ International Association of Gaming Regulators (IAGR)
▪️ Gaming Regulators European Forum (GREF)

Осуд воєнного вторгнення на територію суверенної держави в XXI столітті має бути публічним та відкритим. Оскільки з мовчазної згоди представників російського ринку азартних ігор та лотерей податки йдуть на фінансування міжнародного тероризму.