ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Фури гуманітарки, техніка, кошти – як волонтерять у Favbet?

НовиниФури гуманітарки, техніка, кошти - як волонтерять у Favbet?

Співробітники Favbet на регулярній основі роблять пожертвування на допомогу потерпілим від воєнного конфлікту, а також на волонтерські проекти, які активно працюють на місці. Наразі вже пожертвували понад мільйон гривень. Але справа не лише у грошах. Кожен 3-й працівник компанії приєднався до волонтерської роботи, інформує сторінка Favbet Foundation.

Частина з них взяли в руки зброю та захищають нашу країну у лавах Збройних сил України та територіальної оборони. Компанія надає військове спорядження, необмежену відпустку та фінансову підтримку всім, хто надає гуманітарну допомогу.


Окрім цього, компанія передала для потреб ЗСУ 25 одиниць сучасної комп’ютерної техніки, жорсткі диски, додаткове обладнання для налаштування сучасних мереж зв’язку, засоби гігієни та продукти харчування. Не стали винятком також брендовані павербанки та одяг із сувенірної продукції.

Благодійний фонд Favbet Foundation, метою якого є створення умов для розвитку дітей та суспільства, тимчасово призупинив всі проєкти та переорієнтувався на допомогу постраждалим в Україні.

«Ми точно знаємо, що перемога за нами. А щоб її пришвидшити — з кожного депозита відправляємо відсоток на потреби армії. Наші співробітники перебувають у різних куточках України, однак наша діяльність набирає обертів. Де б ми не знаходилися, ми збираємось разом. Так ми допомагаємо Україні своїм талантом та ресурсами. Ми масштабуємо свою участь у кібервійні та будемо боротися до кінця», інформує організація.