ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Топові гравці у покер прихистили сотні українських біженців у Литві та Чехії 

НовиниТопові гравці у покер прихистили сотні українських біженців у Литві та Чехії 

Мільйонер, власник бренду казино King’s Station Леон Цукерник зарекомендував себе як благодійник та філантроп, опікуючись українськими біженцями, які залишилися без даху через російське вторгнення в Україну.

Представник колишньої команди професіоналів PokerStars Євген Качалов, українець, який нині живе в США, минулого місяця написав у Твіттері, що намагався втекти з Києва, коли російські війська просувалися до української столиці. Качалов із дружиною зараз у Чехії.

Качалов розповів, що Цукерник винайняв приміщення для повної підтримки до 500 біженців, а також особисто орендував кілька готелів у Мар’їнських Лазнях, Чеська Республіка, де українці можуть проживати безкоштовно з повним харчуванням. Цукерник планує надавати цю послугу щонайменше місяць, але готовий продовжити її у разі потреби.

Леон Цукерник

Крім того, чеський гравець надає юридичну підтримку тим, хто претендує на отримання статусу біженця, пропонує медичну страховку та пообіцяв працевлаштування всіх бажаючих.

Вдячний Качалов, який орендує житло за допомогою сервісу AirBnB замість того, щоб прийняти пропозицію Цукерника, сказав, що щедрість бізнесмена дала «стільком людям проблиск надії на краще майбутнє».

Цукерник – не єдиний відомий бізнесмен/гравець у покер, який робить свій внесок у допомогу українським біженцям. Литовець Антанас Гуога або більше відомий як Тоні Джі відчинив двері свого комплексу TonyResort в Литві і з тих пір тимчасово розмістив там понад 70 осіб, переважно дітей та сімей з домашніми тваринами.

Тоні Джі разом з литовською благодійною організацією Gediminas Legion вже перевезли до Литви понад 300 українських дітей.

Антанас Гуога або Тоні Джі

Багато інших гравців у покер і ті, хто працює в індустрії, також беруть участь у наданні допомоги.

Ірландський мельник Фергал Нілон нещодавно вирушив на польсько-український кордон і роздав Харківському департаменту охорони здоров’я іграшки, санітарно-гігієнічні засоби та медичні товари на тисячі євро.

Колишній менеджер Redbet Poker і керівник Redbet LIVE Марцін Яблонскі відкрив свій заміський будинок у Польщі для тих, хто потребує притулку. Яблонський також об’єднався з Нілоном та його друзями, щоб допомогти доставити гуманітарку до тих, хто відчайдушно її потребує в Україні.