ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

У Сумах та Кропивницькому запрацюють слот-зали

НовиниУ Сумах та Кропивницькому запрацюють слот-зали

Документи про надання дозволів на гральні автомати оператору ТОВ “Імперія Азарту” оприлюднила Комісія з регулювання азартних ігор. Рішення датовані 13 вересня 2021. 

 

Зокрема, на сайті регулятора (ці рішення також є у доступі на Gaming Capital, тут) повідомляється, що у двох обласних центрах відкриютться гральні заклади із слот-залами, кожен на три автомати відповідно.

 

Заклади під брендом Win запрацюють у тризірковому готелі “Воскресенький” у Сумах (на першому поверсі) та у тризірковому готелі “Єлисаветград” у Кропивницькому (на другому поверсі).

 

Готель “Єлисаветград”. Фото – Google

 

Відповідно до відкритих даних з Youcontrol та Opendatabot, компанія “Імперія азарту” заснована торік у січні. Серед її основних бенефіціарів – власник будівельної компанії “Крістал Форест-Буд” (будує котеджні містечка під Києвом) Ерік Бадалян, київський підприємець та забудовник Гай Захарян, голова вірменької громади Рівненщини Вардан Татосян, але найбільші частки – у АТ “Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд “Грінвіч” з реєстрацією у Львові (25%) та у львівського підприємця Михайла Меркулова (30%).