ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Рассел Кроу та Ліам Хемсворт покажуть на екрані «Poker Face»

НовиниРассел Кроу та Ліам Хемсворт покажуть на екрані «Poker Face»

Світова прем’єра стрічки «Poker Face» відбудеться на Римському кінофестивалі вже цього року.

Screen Media опублікувала новий трейлер, а також новий постер майбутнього трилера зі сценаристом і режисером фільму та лауреатом премії «Оскар» Расселом Кроу.

«Poker Face» розповідає про групу друзів, які беруть участь у щорічній грі в покер, хоча цієї ночі ставки були підвищені до життя і смерті. Ведучий гри — технічний мільярдер і постійний гравець Джейк Фолі, якого грає Кроу. Банк для гри такий, від якого друзі не можуть відмовитися; 25 мільйонів доларів. Однак заковика полягає в тому, що Джейк, відчуваючи кривду з боку кожного з них у минулому, заманив їх єдиним способом, яким вони можуть залишитися «в грі» — розкрити усі секрети, які вони приховували від Джейка. Нова сюжетна лінія вводиться, коли група злодіїв проникає в особняк, вважаючи, що він порожній. Коли друзі ховаються в безпечну кімнату, вони повинні об’єднатися, якщо планують вибратися живими, інформує The collider.

Новий трейлер тривалістю 1 хвилина і 58 секунд починається з того, як Джейк реалізує свій план, і демонструє всі зусилля, які він доклав, щоб отримати секрети від людей, яких він вважав своїми друзями. Головний персонаж Джейк тут показаний таким, хто йде «ва-банк» у цій грі. Коли з’ясовуються подробиці гри, глядач спостерігає, як група «друзів» відступає у свою безпечну кімнату, після чого видно, як дочки Джейка повертаються додому. Коли трейлер дражнить протистояння між гравцями та злодіями, глядач чує голос Джейка за кадром, який каже: «Життя — це лише гра, правда? Збільшуйте свої перемоги, мінімізуйте свої втрати та залишайтеся в грі якомога довше».

Окрім головної ролі у фільмі, Кроу також є режисером, а також співавтором сценарію фільму, написавши його разом зі Стівеном М. Коутсом. До акторського складу приєднаються Ліам Хемсворт, Рза, Брук Сатчвелл​​​​​​, Аден Янг, Стів Бастоні, Деніел Макферсон, Пол Тассон, Ельза Патакі та Джек Томпсон.