ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

3800 імен у списку – Президент ввів у дію найбільший в історії України санкційний список. І буде ще

Головне3800 імен у списку - Президент ввів у дію найбільший в історії...

Президент ввів у дію санкції проти понад 3800 росіян, білорусів та українців, які раніше пропонувала Міжвідомча робоча група з питань реалізації державної санкційної політики.

Вони накладені проти фізичних та юридичних осіб, які так чи інакше залучені до агресивних кроків проти України та європейської демократичної спільноти.

Зокрема, у списку діти та родичи путіна, а також найбільш наближені до нього олігархи: Сергій Ролдугін (його називають особистим гаманцем путіна), Аркадій та Борис Ротенберги, Михайло Прохоров, Сулейман Керімов та ін.

Також під санкції потрапили засновник ЧВК «Вагнер» Євген Пригожин та його син, діти та дружина речника Кремля Пєскова. Предстоятель російської православної церкви Володимир Гундяєв.

У список включені найбільш одіозні артисти та пропагандисти — Сергій Безруков, Іван Охлобистін та Ольга Скабєєва. Є серед них і громадяни України — Регіна Тодоренко, Таїсія Повалій, Ані Лорак.

Санкції запроваджуються не тільки проти політиків, громадських діячів, військовослужбовців, а й проти російських юрособ. У переліку:

російський Альфа-Банк та пов’язані з ним ряд компаній;
російський фонд прямих інвестицій;
ростелеком;
росдержстрах;
пов’язані з ВТБ та Сбербанком страхові та фінансові компанії.

Серед підсанкційних осіб також ряд білоруських державних підприємств: ОКБ ТСП, Оборонні ініціативи, Белспецвгештехніка.

Санкції включають 17 обмежувальних заходів: від блокування активів та повного припинення торгових операцій до анулювання ліцензій, інформує перша віце-прем‘єрка Юлія Свириденко.

Юлія Свириденко

Але і це ще не всі новини. Якщо у першому випадку йдеться, здебільшого про персоналії та політиків, то от в наступній новині – про юросіб певної галузі. Кабінет Міністрів ще на початку жовтня запропонував Раді національної безпеки та оборони запровадити окремі економічні санкції проти низки переважно російських компаній, пов’язаних з азартними іграми та лотереями. Про це йдеться у розпорядженні уряду №797 від 7 вересня, повідомляє Censor.net.

Зокрема, пропонувалося запровадити спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) проти 38 російських юридичних осіб терміном на п’ять років.

До цього переліку увійшли і представники російського азарту: АТ “СпортБет”, ТОВ “П’ятигорський іпподром”, ТОВ “Ф.О.Н.”, ТОВ “Фортуна”, ТОВ “ПМБК”, ТОВ “Управляюча компанія НКС”, ТОВ “Букмекерська контора “ПАРИ”, ТОВ “Атлантик-М”, ТОВ “Бетрінг”, ТОВ “РУС-Телетот”, ТОВ “БК “Марафон”, ТОВ “Фірма “СТОМ”, ТОВ “Санторин”, ТОВ “Букмекер Паб”, ТОВ “Інвест Гарант”, ТОВ “Панорама”, ТОВ “ЛЕОН”, ТОВ “БЕТ.РУ”, ТОВ “Мелофон”, ТОВ “БК “Олімп”, ТОВ “Фонкор” ТОВ “Голден Бет”, ТОВ “Спортрадар”, ТОВ “Стар Бет”, ТОВ “Інвестиційна компанія “Центр”, АО “Росіподроми”, ТОВ “Спортлото”, АО “ГСЛ”, ТОВ “Спортивні лотереї”, ТОВ “Алтай Пелас”, ТОВ “Невеленд”, ТОВ “Юні Геймінг Компані”, ТОВ “Домейн”, ТОВ “Джи1Інтертейнмент”, ТОВ “Даймонд Форчун”, ТОВ “Перс”, НАО “Шамбала” і ТОВ НКО “Мобільна карта”.

Також, згідно з отриманою Національним банком України інформацією правоохоронними органами здійснюються заходи щодо розслідування фактів виведення безготівкових активів за межі території України з метою маскування джерел походження грошових коштів та майна, вчинення фінансових операцій з резидентами держави, що здійснила збройну агресію проти України.

«За вище зазначеною інформацією керівник та кінцевий бенефіціарний власник SIA «ROYAL PAY EUROPE» (Латвія) Кондратенко Сергій є громадянином держави, що здійснила збройну агресію проти України, а подвійне громадянство та компанію з реєстрацією у Латвії використовує для обходу міжнародних санкцій та фінансування держави, що здійснила збройну агресію проти України, легалізації (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом від незаконної організації грального бізнесу на території України та Російської Федерації.

Ураховуючи вищевикладене Національний банк зобов’язує здійснити моніторинг ділових відносин/фінансових операцій клієнта SIA «ROYAL PAY EUROPE» (Латвія) та вжити заходи, передбачені пунктом 15 постанови Правління Національного банку України від 24.02.2022 №18 «Про роботу банківської системи в період запровадження воєнного стану» (зі змінами)», – йдеться в документі.