ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Поставив на перемогу NaVi – виграв понад 5 млн грн

НовиниПоставив на перемогу NaVi - виграв понад 5 млн грн

Один з фанатів культової української команди виграв на перемозі Natus Vincere доволі непогані гроші. Ставка в одній з букмекерських компаній принесла гравцю понад 14,7 млн ​​російських рублів (у гривнях це 5,4 млн грн) за результат гранд-фіналу PGL Major Stockholm 2021 за CS:GO.

 

 

Беттер уклав парі з коефіцієнтом 1.71 на перемогу української Natus Vincere з перевагою за картами (-1,5). Сума ставки становила 20,8 млн російських рублів, пише видання Cybersport.ru.

 

Скрін з сайту cybersport.ru

 

Найбільший виграш за турнір становив понад 19,1 млн рублів (трохи більше 7 млн грн). Цей приз клієнту букмекерської контори також принесла команда NаVі. У півфіналі проти Gambit Esports користувач зробив ставку на перемогу колективу Олександра s1mple Костильова з перевагою за картами (-1,5). До топ-5 також увійшли виграші у розмірі 7,99 млн, 7,1 млн та 4,3 млн рублів відповідно.

 

Нагадуємо, що PGL Major Stockholm 2021 проходив з 26 жовтня по 8 листопада. 24 команди розіграли призовий фонд $2 млн. За титул чемпіона Majot воювали українська NaVi та європейська G2 Esports. Переможцем зустрічі став колектив із України, заробивши половину від суми призового фонду.