ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

NaVi виграли турнір з CS:GO та заробили $1 млн призових

НовиниNaVi виграли турнір з CS:GO та заробили $1 млн призових

Найвідоміша українська кіберспортивна команда Natus Vincere (NaVi) здобула 7 листопада у Стокгольмі феєричну перемогу. NaVi стали переможцями Major-турніру з кіберспортивної дисципліни Counter-Strike: Global Offensive.

 

Українська команда Natus Vincere стала переможцем головного турніру року з CS:GO – PGL Major Stockholm 2021, повідомляє “Укрінформ“. У гранд-фіналі «Народженим перемагати» (саме так перекладається назва команди з латини) протистояла G2 Esports.

 

NaVi брали участь на третьому турнірі після перемоги на ESL Pro League Season 14. Статус найкращої команди цього турніру дозволив Natus Vincere завоювати нагороду та солідні призові у розмірі $1 млн. Вже сьогодні

 

Фінальний матч проти команди G2 Esports (ЄС) проводився на сцені із глядачами. Після фіналу гравці NaVi на чолі з капітаном Олександром “simple” Костильовим відправилися за кубком переможців під гучну реакцію глядачів. А сам капітан Natus Vincere ще й отримав визнання MVP турніру – як найцінніший гравець.

 

Олександр Костильов із нагородою. Фото зі сторінки команди у інстаграмі

 

Голова правління Української професійної кіберспортивної асоціації (UPEA) Олександр Кохановський та творець NaVi також привітав свою команду.

 

Новина миттєво стала сенсацією українського медіа-простору. Нині фахівці відмічають, що саме українська команда є номером один на планеті по кіберспортивній дисципліні CS:GO – Counter Strike: Global Offensive. Найбільшими та найпрестижнішими турнірами вважаються турніри серії Major та турніри серії Blast Premier.

 

 

Natus Vincere створена Олександром Кохановським у 2012-му.

 

 

Також команду зі своєї сторінки в інстаграмі привітав президент України Володимир Зеленський.

 

 

Кіберспорт суттєво відрізняється від звичних для багатьох видів спорту. У ньому свої правила, зовсім інша картинка. Але у них значно більше спільного, ніж здається на перший погляд. Успіх чи поразка дарують такі самі емоції, майстерність спортсмена так само помітна навіть неозброєним оком, а перемога співвітчизників викликає таку ж гордість.

Учора український кіберспортивний клуб@natus_vincere_officialздобув визначну перемогу у Стокгольмі. Вперше у своїй історії NAVI виграли Major-турнір з Counter-Strike: Global Offensive, ставши найкращою командою серед 24 найсильніших учасників з усього світу. Заслужена перемога!

Незабаром трофей PGL Major Stockholm додасться до багатьох інших кубків на базі NAVI у Києві. Здобувайте якомога більше перемог для себе й для України!

Шлях NaVi до перемоги на мейджор-турнірі:

 

NaVi – Heroic 16:11 (груповий етап)
NaVi – VP 16:4 (груповий етап)
NaVi – NiP 2:0 (груповий етап)
NaVi – Vitality 2:0 (чвертьфінал)
NaVi – Gambit 2:0 (півфінал)
NaVi – G2 Esports 2:0 (фінал)

Перемога на PGL Major Stockholm 2021 стала для NaVi шостою у 2021 році і дозволила команді виграти 1 мільйон доларів – найбільша сума призових для Counter-Strike: Global Offensive.

Усі перемоги NaVI в CS:GO у 2021 році
BLAST Premier: Spring Groups 2021 – 150 тисяч доларів
DreamHack Masters Spring 2021 – 250 тисяч доларів
StarLadder CIS RMR 2021 – 100 тисяч доларів
IEM Cologne 2021 – 400 тисяч доларів
ESL Pro League Season 14 – 195 тисяч доларів
PGL Major Stockholm 2021 – 1 мільйон доларів, – інформує “Суспільне“.