ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Скільки може коштувати стартап графічного редактора і чому Photoshop скоро посунеться?

Новини партнерівСкільки може коштувати стартап графічного редактора і чому Photoshop скоро посунеться?

Гемблінг і усі споріднені з ним галузі давно характеризуються як високотехнологічні. Враховуючи, що для розвитку цього сегменту бізнесу потрібен якісний візуальний супровід – не дивно, що саме представники індустрії азарту пильно придивляються до появи усіх технічних графічних новинок, зокрема, редакторів. Виявляється, що панівне становище найвідомішої графічної програми Photoshop на світовому ринку невдовзі зазнає змін. “Посунутися” доведеться через активного і доступного у користуванні “новачка” з Австралії – Canva. Цей стартап вже помітили і оцінили ні багато ні мало на рівні $40 млрд.  

 

Міжнародний бренд Favbet запускає серію підкастів “Закрив раунд”, присвячену технічним новинкам і взагалі новинам грального і суміжного ринків. Тож хочете дізнатися справді цікаве та корисне – слухайте розмову головного редактора Ain.ua Іллі Кабачинського та економіста з фонду TA Ventures.

 

Сам австралійський бренд протягом останніх трьох років показував вражаючу динаміку.

 

Січень 2018 – $1 млрд
Травень 2019 – $2,5 млрд
Жов 2019 — $3,2 млрд
Червень 2020 – $6 млрд
Квітень 2021 – $15 млрд
Вересень 2021 – $ 40 млрд, – говорить Антон Подлєсков.

 

 

“Це зростання оцінки стартапу Canva – сервісу для створення базових візуальних штук (презентації, картинки/відео для соцмереж) без необхідності вивчати фотошоп, кіноут, афтер ефектс або будь-який інший сервіс. У браузері мишкою сюди-туди зробив — і цілком нормальний варіант за пару хвилин отримав. Останні два рядки – вибухове зростання оцінки з $15 млрд до $40 млрд за 5 місяців – роблять компанію ідеальною темою для нашого подкасту «Закрив раунд», – зауважує один з ведучих Антон Подлєсков.

 

У Canva неймовірна безкоштовна версія. 60 млн клієнтів користуються сервісом, платять лише 500 000. 59,5 млн людей не платять за продукт, але регулярно його використовують.

 

Замість урізання можливості безкоштовної версії, щоб швидше забрати ваші долари, команда зробила ставку на зростання за рахунок word of mouth та дохід від корпоративних клієнтів. У 2021 500к клієнтів принесуть компанії $1 млрд виручки.

 

Історія Canva навряд чи трапилася б у 2021. Команда 3 роки пітчила продукт інвесторам перш, ніж підняти перші інвестиції. Сьогодні ранди закриваються з одного повідомлення у чаті.

 

Нині засновники володіють 36% підприємства. 30% із них вони планують витратити на соціальні проекти через свій фонд.

 

Хочете знати більше – тоді вам сюди: