ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Playtechнічні естонці

НовиниPlaytechнічні естонці

Не тільки досвід країн Старої Європи вартий для пильного вивчення для українських фахівців гемблінгу. В одній з найтехнологічніших європейських країн 22 роки тому зародився дуже цікавий стартап, що спеціалізується із розробки програмного забезпечення для онлайн-азарту. Ми говоримо про Playtech, яку заснували у 1999 у естонському Тарту. 

 

Компанія надає програмне забезпечення для інтернет-казино, онлайн покер-кімнат, онлайн-бінго ігор, онлайн-ставок на спорт, скретч ігор, мобільних ігор, ігор в реальному масштабі часу і аркадних ігор онлайн. Компанія зареєстрована на Лондонській фондовій біржі і є складовою частиною FTSE 250 Index.

 

Playtech заявляє, що він є «найбільшим світовим постачальником програмного забезпечення і послуг для індустрії азартних ігор».

 

У компанії Playtech працює понад 5000 осіб (станом на лютий 2016) в 13 країнах і територіях: на британському острові Мен, де знаходиться її штаб-квартира, в Великобританії, Ізраїлі, Болгарії, Естонії, Україні, Філіппінах, Швеції, Німеччини , Гібралтарі, Латвії, Кіпрі та Росії. 

 

Українське представництво компанія має з 2015, у Києві.