ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Невідомий гравець поставив £20 на перемогу Аравії в матчі проти Аргентини. Виграш склав £1600!

НовиниНевідомий гравець поставив £20 на перемогу Аравії в матчі проти Аргентини. Виграш...

Тобто, первинну ставку вдалося збільшити у 80 разів! Гравець зірвав куш, коли передбачив рахунок матчу Чемпіонату світу 2022 між Саудівською Аравією та Аргентиною. 

«ЦЕ був результат, який шокував футбольний світ, і НІХТО не передбачав, що це станеться.

Ну, насправді один гравець William Hill бачив, як Саудівська Аравія шокувала Аргентину на Чемпіонаті світу раніше 22 листопада. .

І не тільки результат. Цей відважний гравець передбачив перемогу саудівців з рахунком 2:1 із величезним коефіцієнтом», – інформує таблоїд The Sun.

Ліонель Мессі забив 1/12 вперед на початку, причому це був гол з пенальті, і багато хто боявся гіршого для Саудівської Аравії.

Але дивовижний поворот невдовзі після перерви призвів до того, що аутсайдери захопили найнеймовірнішу перевагу.

Їм також вдалося втриматися, щоб отримати неймовірні три очки – і забезпечили величезну перемогу для одного гравця.

Букмекерська контора William Hill повідомила про величезний виграш у 1600 фунтів стерлінгів після того, як 22 листопада вранці невідомий гравець зробив вибір шансів 80/1 зі ставки в 20 фунтів стерлінгів.

У результаті Аргентина відійшла до 15/2 і виграла змагання, поступаючись Бразилії (3/1), Англії (13/2) і Франції (7/1).

Прес-секретар William Hill Лі Фелпс сказав: «Це був, мабуть, один із найбільших шоків в історії Чемпіонату світу, коли Саудівська Аравія обіграла Аргентину, і, що дивно, один гравець не тільки передбачив перемогу Саудівської Аравії, але й вказав правильний рахунок!

Клієнт поставив 20 фунтів стерлінгів на рахунок 2-1 при потужних шансах 80/1, і це, безумовно, був хороший початок Чемпіонату світу для нього», зауважив Фелпс.

Шокуюча поразка призвела до того, що Аргентина втратила позиції до 15/2 на перемогу в турнірі, тоді як у них 6/4 на перемогу в групі, маючи шанси на 2/5 до початку матчу.