ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Найповажніший скандинавський букмекер – хто він?

НовиниНайповажніший скандинавський букмекер - хто він?

Букмекерство тривалий час вважалося забороненою діяльністю в Україні, разом із рештою видів грального бізнесу. Хоча, навіть за приблизними розрахунками тут є щонайменше кілька сотень тисяч гравців, вже не кажучи про професійних учасників ринку. 

 

Сьогодні, разом із легалізацією гральної індустрії, виникла потреба у залученні та заохоченні кращих світових компаній з бетингу – для розвитку та популяризації українського ринку серед гравців світу. 

 

Тож, кого бракує нині в букмекерській ніші України?

 

Однією з найповажніших беттингових компаній світу є шведська Betsson. 

 

Вона пропонує ряд продуктів для азартних ігор в Інтернеті, таких як казино, покер, бінго, спортивні ставки та скретч -карти за допомогою більш ніж 20 брендів онлайн-ігор, включаючи Betsson, Betsafe та NordicBet. Betsson AB занесено до Стокгольмського великого списку Nasdaq. 

 

Своє коріння Betsson веде з 1963 від заснування компанії  AB Restaurang Rouletter Біллом Ліндволлом та Рольфом Лундстремом, пізніше перейменованої на Cherryföretagen AB (Cherry), яка надавала ігрові автомати для ресторанів у Швеції.

 

За ці роки компанія дещо змінювалася, але незмінними лишалися її якість роботи та увага нащадків засновників до її роботи. Betsson і сьогодні керує син Білла Ліндволла Понтус.  

 

Понтус Ліндволл. Фото – Whoswho

 

Betsson отримала нагороду за краще обслуговування клієнтів на престижному 10-му щорічному огляді електронних ігор (EGR) в Лондоні. Betsson таким чином випередила 800 учасників. Четвертий рік поспіль Bettson Group є переможцем року в сфері обслуговування клієнтів. Компанія широко відома в світі і має представництва, окрім скандинавських країн, також у Туреччині, у Латинській Америці тощо.