ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Хто стане наступником Джонсонюка?

АналітикаХто стане наступником Джонсонюка?

Це таки сталося – Bloomberg почав писати про ставки, шанси та прогнози. Звісно ж, в контексті політики. Поважне видання проаналізувало британські спортбуки, які ті дають прогнози на наступників Джонсонюка.

Поки Борис Джонсон тримається за владу після серії відставок кабінету міністрів, букмекерські фірми готуються до ймовірної гонки за наступника охопленого скандалом прем’єр-міністра.

Перші сторінки британських газет у середу 6 липня описали правління Джонсона як «на межі» і «висить на волосині». Ринки онлайн-ставок припускають, що прем’єр-міністра замінять у 2022, і Paddy Power Plc буде виплачувати лише 1 фунт стерлінгів (1,20 доларів США) за кожні 10 фунтів стерлінгів, зароблених після відставки Джонсона до кінця року.

Фронтали

Після своєї відставки з посади міністра фінансів Ріші Сунак залишається фаворитом на наступника Джонсона на посаді лідера консерваторів. Sky Bet виплачуватиме 4 фунти стерлінгів за кожен 1 фунт стерлінгів на Сунака або міністра торгівлі Пенні Мордаунт, щоб стати наступним лідером торі. У партії Мордаунт вважають сильною прихильницею Brexit, харизматичною та з хорошими лідерськими якостями.

Міністр оборони Бен Воллес, міністр закордонних справ Ліз Трасс і новий канцлер казначейства Надхім Захаві складають решту п’ятірки найкращих претендентів Sky Bet на заміну Джонсона. Серед аутсайдерів на цю посаду – колишній міністр охорони здоров’я Саджид Джавід і політик Торі Том Тугендат, обидва на ринку з коефіцієнтом 11/1.

Незважаючи на зростання припущень про загальні вибори цього року, букмекери припускають, що вони навряд чи відбудуться принаймні до 2023.

Коефіцієнти від ставок на політику слід сприймати з великою дрібкою солі. З точки зору ринку, вони відображають погляди роздрібних інвесторів, а не професіоналів, які витрачають своє життя на аналіз цих речей. Тим не менш, вони є вагомим показником того, що позиція Джонсона нестабільна, і що старші торі можуть бути готові кинути свої капелюхи на ринг, якщо прем’єр-міністра буде усунено.