ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Тепер Усик – фаворит букмекерів

ГоловнеТепер Усик - фаворит букмекерів

Українець вже кілька днів як вирушив до Саудівської Аравії на промо-заходи до бою-реваншу з британцем Ентоні Джошуа. Боксери давали прес-конференцію у саудівському місті Джидда, навіть демонстрували своєрідну битву поглядів. Програв, до речі, Джошуа, на думку фанатів. Схоже, що цей чинник, а також те, що українець у тяжку хвилину пішов зазищати батьківщину – що називається, підвищило акції Усика. Навіть міжнародні контори прогнозують його перемогу із вірогідністю понад 60%.

Отже, бій відбудеться 20 серпня у Саудівській Аравії. Попри повідомлення з іноземних джерел, місцеві наші читачі інформують – анонси у СА говорять, що бій відбудеться у Ер-Ріяді, столиці королівства, а не у Джидді. І на те є причини.

Джидда – один з найбільших морських портів країни, а ще це своєрідні ворота до священного для всіх мусульман міста Мекки. А отже, таким легковажним розвагам не місце поруч зі святинею.

Точне місце проведення бою – поки секрет, як і час поєдинку. Назва «The Rage on the Red Sea».

За чутками, представники шейхів Саудівської Аравії доклалися фінансово, щоб цей бій-реванш відбувся саме у них у країні – саудити розщедрилися на 120 млн доларів, щоб переманити організаторів із прохолодного Лондона до спекотної Джидди, пише Daily Mail.

Які прогнози? Згідно з вихідними коефіцієнтами Усік проти Джошуа 2 через BetMGM Sportsbook, ймовірність перемоги Усіка вдруге над британцем становить 68,2%. До речі, під час першої зустрічі його вважали аутсайдером і британські спортбуки навперебій стверджували, що Джошуа легко впорається з українцем. Сьогодні – все інакше.

Букмекери вважають, що Джошуа як спортсмен вже не той.

«Поєдинок Джошуа – Усик на стадіоні Тоттенхем Хотспур. Ми бачили, як Усик поглинав найкращі силові удари Джошуа і залишався ідеально зібраним. Усик був відповідальний у захисті, але все ж таки зумів бути агресором у цьому бою. У ході битви Джошуа вніс деякі тонкі зміни із 4-6 раундів. Однак він не набрав особливого імпульсу, щоб впоратися з непередбачуваним ритмом Усика, який залишив Ей Джея поза відповідями до раундів чемпіонату. Ей-Джей намагався перебоксувати одного з найтехнічніших бійців у боксі, але це не пішло йому на користь. Коли бій наближався до кінця, українець був близький до того, щоб добити Джошуа. Протягом багатьох років у важкій вазі ми бачили, як різні типи статури та стилі змагаються на вершині. У більшості поєдинків AJ він покладався на сильні удари, щоб знищити суперника. Так було доти, доки він не програв Енді Руїсу і не виграв бій-реванш, більше нагадуючи технічно захисного боксера. Такий підхід не спрацьовує проти Усика і, озираючись заднім числом, силовий удар з ногами може бути ще гіршим. Проте, в таборі Ей-Джея доведеться розробити план змін у грі, якщо він зможе почати швидко і завдати шкоди Усіку на ранній стадії, тоді на нас чекає трилогія. Зрозуміло, що букмекери вважають Джошуа аутсайдером…», – переконані в Bettinginsiderjournal.