ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

У Лондоні британець пограбував букмекерів за допомогою… ціпка

НовиниУ Лондоні британець пограбував букмекерів за допомогою… ціпка

Зловмисник знищував букмекерські контори Лондона за допомогою розбірної палиці, яку він перетворив у рушницю.

У понеділок 6 червня Бретт Муллан визнав себе винним у 5 пунктах звинувачення у пограбуванні та зберіганні імітації вогнепальної зброї під час судового розгляду у Снерсбруці, повідомляє місцеве ЗМІ LBC. 51-річний злочинець повернеться до цього ж суду 1 серпня для винесення вироку. Під час пограбування він викрав 2780 фунтів стерлінгів (3489 доларів США).

Муллан розпочав свою злочинність 4 квітня, закінчивши її лише тоді, коли поліція наздогнала його через три тижні. Можливо, він зрозумів, що зробив помилку, коли запропонував своє справжнє ім’я продавцю квитків у поїзді – поїзді, яким він їхав, щоб вчинити свою другу провину.


Всі все бачили

Детективи почали розслідування, оскільки збройні пограбування в букмекерських конторах в Лі, Норвуді і Саттоні, здавалося, вчинив той самий чоловік. Вони з’ясували, що підозрюваний їздив потягом туди та назад, а також зняв записи камер відеоспостереження.

13 квітня Муллан потягом потрапив до букмекерської контори на Burnt Ash Road в Лі. Кондуктор зупинив його і запитав справжнє ім’я під час цієї поїздки.

Зібравши фрагменти воєдино, офіцери виявили кадри пограбування Муллана та відповідні кадри його виходу та повернення додому. 25 квітня, через день після його останнього пограбування, вони заселилися і заарештували його, коли він виходив з дому.

Поліцейські обшукали будинок і знайшли розбірну палицю – ціпок. Вони виявили, що Муллан ховав його в сумку, щоб зробити схожим на рушницю.

Карл Сталлабрас, детектив-констебль, заявив, що Муллан тероризував громадськість і персонал букмекерських контор. Він вимагав гроші та погрожував розправою, хоча працівники співпрацювали та не чинили опору.

Перше пограбування сталося в лондонському районі Саттон 4 квітня. Далі Муллан двічі потрапив у те саме місце в Лі, 13 і 18 квітня. Потім він переслідував букмекерську контору в Норвуд-Джанкшн 23 квітня, а наступного дня атакував магазин у Крейфорді. Коли поліція затримала його 25 квітня, він, можливо, збирався пограбувати інший магазин.


Не вдасться уникнути ув‘язнення

Злочинці залишаться злочинцями, навіть якщо вони знають, що є великі шанси бути спійманими. Муллан знав, що в магазинах і на вулицях є камери, які можуть навести слідчих до нього. Інший потенційний злодій букмекерської контори в Англії також зрозумів це – постфактум – у квітні, пише Casino.org.

Після того, як його «зла» подруга кинула його, гравець, який програв 500 фунтів стерлінгів (627 доларів США) у букмекерській конторі Whitby, повернувся до магазину з 15-дюймовим ножем, щоб вимагати назад свої гроші. Ліам Булмер перебував у таборі поблизу Редкара, коли 7 квітня грав у філії Ladbrokes. Однак його ставка була невдала, і він програв гроші – кошти, які були на поїздку. Це розлютило його дівчину.
Булмер повернувся до магазину пізніше того ж дня зі зброєю. Він зажадав грошей і пішов із 320 фунтами стерлінгів (401 долар США). Однак його велика втеча не була тривалою, і поліція затримала його після спроби втекти на автобусі.

Булмер визнав себе винним у пограбуванні та володінні холодною зброєю. Він отримав 3 роки в’язниці, половину з яких відсидить під домашнім арештом.