ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Найбільший джекпот планети тепер понад півмільярда доларів

НовиниНайбільший джекпот планети тепер понад півмільярда доларів

Джекпот Powerball перевищив півмільярда доларів, виграш у лотереї тепер оцінюється в 508 мільйонів доларів.

Розіграш у середу 19 жовтня становить 508 мільйонів доларів і наближається до 10 найбільших джекпотів Powerball в історії гри. Powerball розпочався у квітні 1992.

Щоб потрапити в топ-10, джекпот Powerball повинен зрости щонайменше до 564,1 мільйона доларів. Жоден білет поки не став виграшним.

Останній раз джекпот Powerball перевищував півмільярда доларів ще 5 січня, коли два білети, продані в Каліфорнії та Вісконсіні, розділили виграш у 632,6 мільйона доларів.

Останній білет Powerball, який збігся з усіма шістьма числами, відбувся під час розіграшу 3 серпня, коли корінець, проданий у Пенсільванії, виграв 206,9 мільйона доларів. Відтоді було проведено 32 розіграші без джекпоту.

Білети на Powerball коштують 2 долари за гру. У більшості штатів у грі пропонуються два окремі додатки по 1 долар: варіант Power Play за 1 долар і варіант подвійної гри за 1 долар, який містить ще шість чисел, які не претендують на джекпот, але пропонують призи нижчого рівня.

Як Powerball збільшує джекпот

Powerball і Mega Millions зібрали численні джекпоти на суму понад півмільярда доларів. Це відтоді, як обидві ігри оновили ігровий процес, щоб збільшити шанси на виграш джекпоту. Завдяки тому, що коефіцієнти білета Powerball, що збігаються з усіма шістьма числами, тепер становлять 1 на 292 мільйони та 1 на 302,5 мільйона для Mega Millions, джекпоти в іграх частіше перекидаються багато разів і збільшуються майже до 10-значних сум.

Щоб заохотити грати під час менших сум джекпотів, Powerball ініціює можливу 10-кратну Power Play. Множник Power Play зазвичай становить від 2x до 5x. Це розігрується одночасно під час телерозіграшу, який проводиться тричі на тиждень.

Множник Power Play застосовується лише до виграшів без джекпоту. Наприклад, якщо білет збігається лише з Powerball і жодної білої кульки, він виграє 8 доларів із двократним множником. Але коли джекпот Powerball становить менше 150 мільйонів доларів, гра включає потенційний 10-кратний множник, який збільшить приз з 8 доларів до 40 доларів.

Основний суперник Powerball, Mega Millions, не використовує такий 10-кратний множник. Натомість у грі зберігається доповнення «Megaplier» вартістю 1 долар, що є постійним від 2 до 5 разів.

Лотерейна істерія

Mega Millions також досяг півмільярда доларів цього місяця, перш ніж досягнути минулої п’ятниці. Два білети — один проданий у Флориді, а інший — у Каліфорнії — розділили джекпот у 502 мільйони доларів, інформує Casino.org.

Оскільки Mega Millions повернувся до 20 мільйонів доларів, Powerball тепер привернув до себе більшу увагу. Останніми місяцями лотерейні продажі перевищили оцінки представників лотерей, а це означає, що виграш у 508 мільйонів доларів тільки зросте. Наразі джекпот у розмірі 508 мільйонів доларів складається з одноразової грошової суми в 256,3 мільйона доларів. Після 37% федерального податку одноразовий платіж становитиме 161,5 мільйона доларів.

Тоді державні податки стягуватимуться, якщо переможець не проживає в Каліфорнії, Делавері, Нью-Гемпширі, Південній Дакоті, Теннессі, Техасі, Вашингтоні чи Вайомінгу, оскільки це єдині штати, які не оподатковують лотерейні призи як особистий дохід.