ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Найбільший джекпот планети нині становить… $360 млн

НовиниНайбільший джекпот планети нині становить... $360 млн

Джекпот лотреї Mega Millions лишається непорушним з квітня. І продовжує зростати, оскільки жоден білет не збігся з усіма шістьма числами з 15 квітня, коли щасливчик із Теннессі виграв приз у 20 мільйонів доларів.

З моменту розіграшу 15 квітня Mega Millions продала десятки мільйонів білетів номіналом 2 долари, усі з яких не потрапили в п’ять білих кульок і золотий Mega Ball. Не дивно, що жоден з білетів не пройшов, оскільки ймовірність того, що він може збігтися з усіма шістьма числами, становить шанс лише один до 302,6 мільйонів, пише Casino.org.

Оскільки 28 червня на номери 7-12-21-43-55 і Mega Ball 11 не впало жодного білета, джекпот перекидається на п’ятничний розіграш. Представники лотереї оцінюють джекпот 1 липня в 360 мільйонів доларів.

Якщо переможний білет буде збігатися з усіма шістьма номерами, щасливчик матиме можливість отримати всі 360 мільйонів доларів за 29-річним графіком виплат або одноразово отримати 199,3 мільйона доларів. Обидві виплати здійснюються до стягнення федеральних податків і податків штату.

Грайте в збільшення з джекпотами

Представники лотереї для двох найпопулярніших ігор країни — Mega Millions і Powerball — відмовилися від гарантованих мінімальних джекпотів під час пандемії. Через те, що багато роздрібних магазинів лотерей закрилися в 2020, а гравці залишилися вдома, продажі лотерей зменшилися під час істерії COVID-19.

Разом із гарантованими мінімумами дві міждержавні лотереї також зменшили гарантоване збільшення джекпоту між розіграшами. Однак після пандемії гра повернулася до найкращих доходів у 2019.

За останні 12 з гаком місяців лотерейні джекпоти різко зросли. І лотерейні продажі зазвичай зростають, коли супроводжуються джекпотами, які заслуговують на висвітлення новин.

У квітні гравець Arizona Powerball виграв карколомний джекпот у розмірі 473,1 мільйона доларів. Хіт увійшов до 20 найбільших джекпотів у лотерею, коли-небудь виграних у Сполучених Штатах.

Економісти давно називають лотерею податком на бідних через надто малі шанси на виграш. Французький філософ Вольтер пішов далі, назвавши лотереї «податком на дурість».

Незважаючи на невеликі шанси, навіть добре освічені люди регулярно випробовують свою удачу в грі Powerball або Mega Millions за 2 долари.

Як тільки цифри зростуть достатньо, десятки мільйонів американців попрямують до своїх міні-маркетів, щоб отримати практично неіснуючий шанс стати дуже-дуже багатими», – написав Джефф Грінфілд, п’ятиразовий володар «Еммі», у Politico у 2018.

Грінфілд, який назвав свою статтю «Мегамільйони — це шахрайство, яке того варте», каже, що хоча менші джекпоти можуть змінити життя майже кожного, коли джекпоти наближаються до половини мільярда доларів, виникає спокуса надто приголомшлива навіть для найосвіченіших мрійників.

«Ми ніколи не бачимо довгих черг та істеричних повідомлень у новинах, коли джекпоти становлять, скажімо, 40 мільйонів доларів, хоча для більшості з нас — скажімо, 99% — виграш у 40 мільйонів доларів суттєво змінив би наше життя. Але як тільки цифри досягають половини мільярда доларів, привабливість призу стає непереборною», – написав Грінфілд.

Скидання Powerball

Хоча ваші шанси виграти джекпот Mega Millions або Powerball майже неймовірні, цього тижня одна людина зробила саме це.

Пауербол каже, що єдиний виграшний білет, проданий у Вермонті, збігся з усіма шістьма числами минулого нічного тиражу. Сума $366,7 млн ​​стала першим виграним джекпотом Powerball в історії Вермонта.

Переможець ще не оголошений. Правила лотереї штату Вермонт не дозволяють особам залишатися анонімними, але вони можуть спробувати приховати свою особу, прийнявши приз через траст.