ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Найбільші місця реєстрації азарту в Європі – визнані в рф ворожими

НовиниНайбільші місця реєстрації азарту в Європі - визнані в рф ворожими

Російський уряд включив острови Гернсі та Мен до переліку іноземних держав та територій, які здійснюють щодо росії, російських компаній та громадян недружні дії. Причина – ці території запровадили і виконують усі обмеження стосовно російського бізнесу.

Вони підтримали санкції, які Велика Британія запровадила проти рф.

Також недружніми до росіян визнані Багамські острови, вони потрапили до списку за заборону на операції з банком росії, російським Мінфіном та низкою кредитних організацій країни.

Острів Мен був першою юрисдикцією, яка запровадила законодавство, що регулює діяльність компаній, що займаються електронними іграми та азартними іграми, та водночас забезпечила законодавчий захист онлайн-клієнтів.

Острів Мен розташований у Ірландському морі, це – одна з найпопулярніших у світі територій реєстрації азартного бізнесу. Чому? Мен внесений до білого списку Комісії з азартних ігор Великої Британї, що дозволяє ліцензіатам острова Мен розміщувати рекламу у країні. Острів має рейтинг AA+ Standard & Poor’s, а правова система та законодавча практика засновані на британських принципах. Острів також пропонує політичну стабільність та досвідчену робочу силу.

Острів Гернсі розташований усього в 48 км від французького узбережжя Нормандії. Це – олна з найпопулярнвших зон реєстрації бізнесу, в тому числі й азартного, в Європі. Популярність пояснюється тим, що на острів не поширюються пларивала оподаткування ЄС, а отже, ставки куди комфортніші. Гернсі – найпопулярніша територія для реєстрації iGaming бізнесу.