ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Vegas Loop запрацює у Вегасі у 2023-му: надшвидкісні підземні перевезення

АналітикаVegas Loop запрацює у Вегасі у 2023-му: надшвидкісні підземні перевезення

Доки український гіперлуп чекає – у Вегасі, схоже, невдовзі таки запрацює власний надшвидкісний тунель під Стріпом.

Проєкт Vegas Loop (на фото – візуалізація) побачить світло в кінці тунелю наступного року.

Компанія Boring Co Ілона Маска чекає на повну потужність. Згідно з новим оновленням журналу Las Vegas Review-Journal, Vegas Loop на шляху до того, щоб перевозити пасажирів під бульваром Лас-Вегас Стріп — у парку високотоннажних безпілотних автомобілів Tesla — десь у 2023.

Раніше цього місяця компанія Ілона Маска, що займається копанням тунелів, відкрила першу з 55 станцій для свого підземного перевізника людей у ​​сусідньому Resorts World.

Планується здійснювати поїздки туди й назад до конференц-центру Лас-Вегаса, тож, Vegas Loop зрештою досягне центру міста.


Маск занадто оптимістичний?

Хоча Маск написав у Twitter, що він очікує, що тунель буде повністю запущений до кінця цього року, Стів Хілл, президент і генеральний директор Управління конгресів і відвідувачів Лас-Вегаса, розповів Las Vegas Review-Journal, що це, швидше за все, буде наступного року.

«Я не думаю, що ми будемо повністю автономними до кінця цього календарного року. Але ми вважаємо, що ми можемо почати тестувати автономність відносно скоро», — сказав Хілл.

Один транспортний засіб за раз буде переведений на автономну роботу, а водії безпеки залишатимуться на місці, доки Tesla не буде доведено, поза всяким сумнівом, що безпечно працювати самостійно.


Дюжина за раз

Коли компанія Boring Co вперше представила свою систему кілька років тому, рендери показали, що Tesla перевозить до 12 людей кожна. Пандемія змусила керівників відмовитися від більшої ємності з міркувань безпеки, але очікується, що з часом вони будуть розгорнуті.

«Ви можете використовувати ці транспортні засоби з більшою місткістю, коли у вас є група людей, які хочуть переїхати з одного місця в те саме місце», – сказав Хілл. «Часто люди цього не роблять. Важливим аспектом системи є можливість мати індивідуальний автомобіль для людей, які хочуть поїхати кудись, що відрізняється від того, куди збираються всі інші. Транспортні засоби з більшою місткістю також будуть корисні».

Далі – станції Allegiant Stadium і South Strip, Caesars Loop біля Flamingo та розширення Westgate.