ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Найбільший японський онлайн-брокер закриває майнінг крипти в рф

АналітикаНайбільший японський онлайн-брокер закриває майнінг крипти в рф

SBI Holdings Inc., найбільша онлайн брокерська компанія Японії, заявила, що закриває операції з майнінгу криптовалют у рф, посилюючи відтік бізнесів у регіоні через загрозу санкцій США, повідомляє Bloomberg.

Вторгнення росії в Україну створило невизначеність щодо перспектив майнінг-бізнесу в Сибіру, ​​тоді як розгром криптовалютного ринку зробив видобуток токенів менш прибутковим, сказав речник у відповідь на запитання Bloomberg News. На початку цього тижня фінансовий директор Хідеюкі Кацучі оголосив про плани продати обладнання та вийти.

Майнери кинулися до рф, частково для того, щоб скористатися перевагами недорогої електроенергії від природного газу та гідроелектростанцій, які зробили її популярним напрямком окрім Північної Америки після того, як Пекін у травні минулого року заборонив майнінг криптовалют, змусив їх покинути Китай.

Але в квітні Міністерство фінансів США наклало санкції на швейцарську компанію з майнінгу криптовалют BitRiver, спрямовану проти одного з найбільших у галузі постачальників послуг центрів обробки даних через його діяльність у рф. Невдовзі після цього американська Compass Mining Inc. спробувала ліквідувати обладнання в Сибіру на 30 мільйонів доларів, щоб уникнути санкцій.

За словами речника, SBI Holdings, яка швидше аніж  більшість японських фінансових компаній вийшла на цифрові валюти, компанія призупинила майнінг у Сибіру незабаром після початку війни. Це сприяло тому, що бізнес криптоактивів компанії повідомив про збиток до оподаткування в розмірі 9,7 мільярда ієн ($72 мільйони) за три місяці, які закінчилися 30 червня. Група, яку підтримує Sumitomo Mitsui Financial Group Inc., перейшла до 2,4 мільярда ієн чистого збитку для період, це перший квартальний збиток за десятиліття, сказав речник.

SBI ще не вирішило, коли завершить виведення із Сибіру, ​​сказав представник компанії. За його словами, у бренду немає іншого крипто-бізнесу в рф, хоча він має намір продовжувати керувати SBI Bank LLC, своїм комерційним банківським підрозділом у Москві.

У квітневому звіті Міжнародний валютний фонд попередив, що майнінг криптовалют може запропонувати рф спосіб обійти масштабні економічні санкції, запроваджені США та іншими західними країнами. Країни, під які потрапили санкції, можуть використовувати свої енергетичні ресурси для забезпечення майнінгу, одержуючи при цьому дохід безпосередньо від комісій за транзакції, йдеться в повідомленні.