ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Житомирський рецидивіст організував гральний бізнес з оборотом на 300 тис та зламав клієнту щелепу

НовиниЖитомирський рецидивіст організував гральний бізнес з оборотом на 300 тис та зламав...

Цікавий кадр вже отримав повідомлення про підозру, інформує прес-служба Житомирської обласної прокуратури. 

«За погодженням прокурорів Житомирської обласної прокуратури 30 серпня 2022 повідомлено про підозру особі, яка встановила та поширювала у регіоні злочинний вплив (ч. 1 ст. 255-1 КК України). Розслідування встановило, що 34-річний житель Житомира після звільнення з установ виконання покарань, здобувши повагу та авторитет серед осіб, схильних до вчинення злочинів та злочинного способу життя, у період з серпня 2020 по липень поточного року координував та здійснював вплив на злочинну діяльність в Житомирській області», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, у період з грудня минулого року по 29 липня 2022 організована «кримінальним авторитетом» група з 4 чоловіків облаштувала у центрі Житомира незаконне «казино».

Крім того, у січні 2022 підозрюваний спільно з трьома «підлеглими», перебуваючи на території приміського ресторану, вчинив напав на постійного клієнта свого грального закладу, який мав намір отримати «виграш», мало того, «хазяін» заволодів його грошима в сумі 57 000 гривень і зламав щелепу клієнту.

У прокуратурі нагадують, що п’яти членам угруповання повідомлено про підозру за фактами організації та проведення азартних ігор без ліцензії на провадження відповідного виду діяльності (ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 203-2 КК України).

Ще трьом особам та самому «авторитету» 29 липня поточного року повідомлено про підозру у вчиненні розбійного нападу за ч. 2 ст. 187 КК України.

Як інформує ресурс Житомир.info, 18 серпня 2022 правоохоронці викрили в Житомирі нелегальний гральний заклад та повідомили про підозру групі ділків – організаторам та виконавцям бізнесу. Зокрема, організаторами осередку підпільного грального бізнесу стали 35-ти та 33-річний житомиряни. Інші троє, жителі обласного центру, віком від 22 до 33 років, виступали безпосередніми виконавцями по забезпеченню функціонування грального закладу, За попередніми даними, місячна виручка від незаконної діяльності сягала від 200 до 300 тис грн.