ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

НАБУ та САП викрили на неправомірній вигоді у $90 тис в.о. голови КРАІЛ

НовиниНАБУ та САП викрили на неправомірній вигоді у $90 тис в.о. голови...

Таку інформацію повідомляє офіційна сторінка Спеціалізованої антикорупційної прокуратури у соцмережах. Зокрема, йдеться про те, що член Комісії з регулювання азартних ігор та лотеререй отримав неправомірну вигоду у 90 тис доларів за допомогу у наданні дозвільних документів, необхідних для функціонування грального бізнесу. 

 

Співробітники САП спільно з Національним антикорупційни бюро України 20 серпня затримали “на гарячому” людину, яка виконувала обов’язки очільника КРАІЛ. Аби здійснити цю операцію відомчі структури діяли за допомогою агентів під прикриттям.

 

 

20 серпня 2021 року у межах розслідування затримано чинного члена Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ) під час отримання неправомірної вигоди у розмірі 90 тис. дол. США. Посадовець вимагав кошти за сприяння у наданні дозволів та ліцензій у сфері грального бізнесу.

 

Члена Комісії затримано в порядку 208 КПК України, попередня правова кваліфікація – ч. 3 ст. 28, ч. 4 ст. 368 КК України. Для викриття злочинної схеми НАБУ за погодженням з САП розробило та здійснило комплекс негласних слідчих (розшукових) дій за участю детективів «під прикриттям»”, – йдеться в офіційному повідомленні.

 

У результаті проведених негласних слідчих (розшукових) дій, високопосадовець (який на момент вчинення злочину виконував обов’язки Голови Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей) був затриманий «на гарячому» при отриманні неправомірної вигоди в сумі 90 тисяч доларів США, повідомляють у САП.

 

Слідчі дії тривають з метою викриття інших учасників організованої злочинної групи.

 

Події з обшуками у кабінетах держрегулятора вчергове доводять необхідність відкритого прозорого діалогу між представниками грального бізнесу та владними структурами. Галузь потребує зрозумілих правил гри для всіх учасників, а не звичних для вітчизняного чиновництва дій “під столом” та спілкування тільки з обраними. Подібні прецеденти псують імідж українського гемблінгу в очах інвесторів, особливо іноземних.

 

Фото – “Дзеркало тижня”